• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wybór kolejnej lekkiej myszki
#1
jaką obecnie myszkę używasz: ---
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 0
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 45
w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO
jaką masz obecnie podkładkę: Gigabyte AMP500 / Natec Carbon 500 / Cougar Speed 2 / Logitech G640 
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie
twój budżet: ~200
jaki chwyt stosujesz: zmienny, docelowo ugięty palec wskazujący podczas naciskania
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo 
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 16.5 
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.5
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie wiem
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: ta
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: nic, chce nową lekką myszkę
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak


potrzebuje jakiejś nowej lekkiej myszki
zastanawiam się nad dm holey S, natec xenon 800, natec light 200 a może viper mini lub coś od gloriousa?

miałem spc gear linx ale była dla mnie za duża przy tym kształcie

kiedyś mi fajnie leżała w dłoni zowie ec1-a 


którą wybrać?
Odpowiedz
#2
Filtrując wątek na Benchmarku, podałeś długość dłoni 18.5cm - skoryguj.

"kiedyś mi fajnie leżała w dłoni zowie ec1-a "
Xenon 800/Light² 200 prezentują się owocnie, niebezpośredni, łagodny tył myszy powinien być łatwy do zaadoptowania.
> https://bit.ly/31OMAN5

"dm holey S"
Cholernie intrygujący mnie model, lecz z rozsypaną dystrybucją - nie wiem kiedy w ogóle pojawi się w sklepach, zadziwia również brak artykułów na temat tego modelu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
18.5cm, mea culpa
właśnie, mega mnie denerwują mnie jakiekolwiek luzy na przyciskach głównych.

wpadła mi jeszcze w oko deathadder v2 mini.
Odpowiedz
#4
dm holey S jest w X-kom i ma prawie 130mm, duża mysz. Viper mini, mała i płaska mysz, przy twoim rozmiarze dłoni ciężko będzie ją Palm-ować, bardziej w stronę Fingera. By było prościej jakbyś określił w jaki chwyt docelowo chcesz iść :).
Odpowiedz
#5
Konserwatywne podejście, szybko zostanie zrewidowane  - zazwyczaj to mysz wybiera chwyt.
Viper Mini, może być scenariuszem znanym z FK2, którą to odrzuciłeś.
Wspomniałeś również o zadowalającej ergonomii serii "Kone Pure", zatem najświeższy model "Ultra" godny jest wypróbowania:
> https://bit.ly/3dUKUXF

Hya wspomniał o marnej kompatybilności DM6 Holey z dużymi dłońmi, winna więc być przynajmniej poprawnym wyborem w kwestii ergonomii.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
słuchajcie
podchodzimy do tematu w inny sposób
przypomniałem sobie że mam w szafie motospeed v60 - która okazała się dość wygodna, z fajnym klikiem oraz świetnym feelingiem - ale niestety za ciężka.
Czy znajdzie się jakaś myszka o takiej/podobnej ergonomii ale lżejsza?
Odpowiedz
#7
Kalka Mionix Castor - zamiennika, niestety brak.
Pociesza niska cena powyższej, "zmodować" możesz ją własnoręcznie.

V60 chyba posiada odważnik wewnątrz, z pewnością wyciągnięcie go usprawni korzystanie z myszy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Holey ma 128 mm, ale nie czuje sie tak tej wielkości. Pamiętać tylko trzeba o odklejeniu folii ze ślizgaczy :D.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#9
dobra, dałem się ponieść kiedyś dobrej opinii na temat kone pure. Wziąłem kone pure ultra - dam znać na dniach jak się sprawuje
pieerwsze wrażenie - jezu ale wali po oczach logo XD.
Odpowiedz
#10
ok przypomniałem sobie czemu wymieniłem kone pure
z jakiegoś powodu mój chwyt neguje sprayowanie w grach, za mocno naciskałem nadgarstkiem dzieki czemu przesuwałem podkładkę z myszką :E

... testuje dm6 holey S - pierwsze wrażenie - ale świetny materiał - w dotyku!
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.