• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór podkładki
#1
Szanowni koledzy,
Prosiłbym o pomoc w wyborze podkładki.


1. jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze):

Logitech G Pro Wireless ślizgacze CorePad (Jeżeli znajdą Państwo lepsze ślizgacze, to również bym prosił o podanie).

2. jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?


Aktualnie mam Steelseries QCK XXL. Do końca nie wiem co chcę - gram w Apex Legends - więc dość szybki FPS.

3. chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):

Raczej materiałową - chyba najlepsza pod szybkie FPS'y.

4. jaki rozmiar by Cię interesował:

Jestem graczem LowSense - 450 DPI więc duża. Jednak nie musi być tak duża jak aktualna. Moją przesunąłbym na lewą stronę pod klawiaturę a pod myszką byłaby inna podkładka. 


5. czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:

Bez problemu.

6. wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:

Zawodowa pod FPS Apex Legends i inne tego typu FPS'y jak COD Warzone itp. Więc być może szybszą jak moja aktualna ? Prosiłbym o poradę. 

7. czy podkładka musi być kupiona w Polsce?

Nie.

8. maksymalna cena za podkładkę?

Rozsądne "bez limitu". Jeżeli podkładka wytrzymuje parę miesięcy to byłoby dobrze, aby nie kosztowała więcej jak 150-200 zł. Jednak prosiłbym o różne propozycje. 

9. uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)

Najlepiej czarna. Chociaż wygląd mi jest bez różnicy na dobrą sprawę. Firma również bez różnicy. Grubość te 3mm minimum, aby nie była niższa jak aktualna. Chociaż tutaj raczej nie będzie problemu z doborem - z tego co się orientowałem, to dobre podkładki są dosyć grube.

Z poważaniem,
Marcin
Odpowiedz
#2
Hej.

Apex, to tytuł znacznie bardziej dynamiczny od klasycznych przedstawicieli gatunku FPS, inkorporujący wszystkie ich elementy, a więc - co nowe dla wielu graczy - "tracking", który przejawia się w niewielu produkcjach.
Optowałbym za podkładką pośrednią pod względem szybkości, z należytą kontrolą.

HyperX Fury S
> x

Cooler Master MP510
> https://bit.ly/3jbruQn
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Jak się ma HyperX Fury do Taito 2017? Sam myślałem nad zmianą, choć mając wersję XXL, obróciłem ją stronami i jest jak nowa.
Odpowiedz
#4
Podkładka o zdecydowanie mniejszym tarciu i przyczepności, otrzeźwiam - wariant "Speed" jest bardzo zwodniczy, gdyż jest to "pad" o nieżwawej powierzchni, plasujący się w kategorii szybkości u boku różnych modeli Qck.
Żywotność, równie zadowalająca, zwarty splot jest niestety groszkowaty - szorstki, lecz zapewnia przez swoją charakterystykę akceptowalne właściwości powierzchni przez kilka-kilkanaście miesięcy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
(08-24-2020, 12:07 AM)XeXu napisał(a): Podkładka o zdecydowanie mniejszym tarciu i przyczepności, otrzeźwiam - wariant "Speed" jest bardzo zwodniczy, gdyż jest to "pad" o nieżwawej powierzchni, plasujący się w kategorii szybkości u boku różnych modeli Qck.
Żywotność, równie zadowalająca, zwarty splot jest niestety groszkowaty - szorstki, lecz zapewnia przez swoją charakterystykę akceptowalne właściwości powierzchni przez kilka-kilkanaście miesięcy.

Dobrze rozumiem, że żywotność (zachowanie właściwości) przeciętnej podkładki to kilka/kilkanaście miesięcy?
Odpowiedz
#6
Tak, materiałowe podkładki zatracają swoje właściwości już po kilku miesiącach intensywnego użytkowania, wyjątkiem są "pady" spod marki Artisan, choć nie wszystkie modele.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.