• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł
#28
Wybacz za trochę spóźnioną odpowiedź.

Moje pierwsze wrażenia dotyczące dźwięku nie były najlepsze, góra drażniła moje uszy, słuchawki wydawały mi się zbyt ostre, ale przyzwyczaiłem się do nich po kolejnych dwóch dniach. Wg. opinii w internecie mają potężny bass, ale chyba moja integra nie jest w stanie tego wydobyć, bo wydają mi się być neutralne pod tym względem.

Jeśli chodzi o gry to spisują się bardzo dobrze, choć liczyłem na efekt "urwania dupy", to jednak nie odczułem ogromnego przeskoku w porównaniu do Hyper-X Cloud.
Pozycjonowanie, separacja dźwięków jak i scena są zdecydowanie lepsze, ale nie powiedziałbym, że warte 1200 zł (tyle kosztują nowe). Co do wbudowanego mikrofonu to jest po prostu okej.

Zadowolony jestem z konstrukcji zamkniętej. Mając je na uszach nic mi nie przeszkadza i sam również nie przeszkadzam innym.

Co dalej... welur w moim odczuciu jest o dziwo mniej przyjemny od skóry, którą miały pady od HM5 w Hyperach (a te skrajnie podnosiły komfort w poprzednich słuchawkach). No i łatwiej zbiera się na nim kurz i wszelkie pyłki.

Jeśli chodzi o solidność to boje się jedynie o mikrofon i kabel (posiadam wersje 1gen, czyli nie mogę go odpiąć), reszta nie budzi moich obaw.

Podsumowując: Do gier spisują się nieźle, do muzyki średnio. Komfort przy dołączonych padach jest po prostu okej, ale nie powala. To samo powiedziałbym o mikrofonie. Cena producenta (1200 zł) jest skrajnie przesadzona... ogólnie polecam, ale do 450 zł.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł - Żniwiarz - 09-05-2020, 12:33 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.