• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł
#7
(08-17-2020, 05:30 AM)FreeQ napisał(a): Gen 1 od gen 2 różnią się właściwie innym kolorem i odpinanym kablem. Niczym poza tym. Co do kabla jest długi :D trzeba się naprawdę postarać by go wyrwać, jeżeli sprzedawca daję opcję zwrotu 14 dni nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować. Słuchawki warte swojej ceny :).

Cytat:With the MMX300 2. Gen we made the following improvements regarding the MMX300 1. Gen.:

Connecting cord
The MMX 300 (2nd gen.) headset has a detachable connecting cord with integrated remote control. The remote control offers many features such as muting the microphone, volume control, call pickup and media control.
Because of it's two cables the MMX 300 stereo headset is suitable to use with a PC as well as for gaming sessions on notebooks and console.

Design:
The MMX 300 (2nd gen.) comes in a minimalist and high quality matte black design.

Case:
The MMX 300 (2nd gen.) comes with a compact premium transport case.

Właśnie znalazłem informacje na stronie producenta. Wygląda na to, że druga generacja ma odpinany kabel z pilotem.

Cholera, kuszą mnie te słuchawki. Trochę irytujący jest ten mikrofon, którego nie da się odpiąć i wygląda jak pieprzona antenka robota, ale chyba dałbym radę to przełknąć. Mam nadzieję, że moja integra by ich nie ograniczała. Muszę intensywnie pomyśleć nad tym zakupem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł - Żniwiarz - 08-17-2020, 07:43 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.