• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł
#4
Beyerdynamic słynie z tego że budują sluchawki niczym czołgi. To są konstrukcje tak wytrzymałe że inni producenci powinni się od nich uczyć, dodatkowo konstrukcja jest prosta jak budowa cepa :). Jedyne co się zużywa(w sumie jak w każdych słuchawkach) to pady. Ja bym brał z wszystkich wymienionych te. Grają V-ką, bas bardzo dobrze kontrolowany i jest go odpowiednia ilość. Średnica lekko wycofana ale nieznacznie. Sopran detaliczny, lekko podbity, chętnie pokazuję detale, scenicznie naprawdę świetnie, ładna głębia i szerokość, świetne pozycjonowanie.

Shure SRH będą jaśniejsze ale za dużo powiedziec nie mogę ponieważ miałem je daawno i ciężko mi z pamięci porównywać.

Sam osobiście gram teraz głównie na dokach, co do aplikacji są różne tipsy, najwygodniejsze są oczywiście piankowe typu comfy. Chociaż sam preferuję sylikonowe, izolacja na poziomie pelnowymiarowych słuchawek :). Natomiast brzmienie jasne, analityczne. Wybuchy i wystrzaly z broni będą pozbawione swojej masy, ale będą dobrze slyszalne. Co do komfortu, mi pasuje, ale to sprawa czysto indywidualna. Ja w dokach mogę chodzić i chodzić, ale mam znajomego który wytrzymuje max 1h i musi zrobić z 5 min przerwy :).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł - FreeQ - 08-16-2020, 07:17 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.