• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł
#1
  • jakie obecnie używasz? 
    HyperX Cloud Core
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    Nie posiadam, moja płyta główna to Asus Pro Gamer -> SupremeFX (Realtek ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
    70% gry | 30% muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    Nie ograniczam się do specyficznych gatunków.
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
    Głównie gram w strzelanki z dużymi mapami, priorytetem jest precyzyjne określenie z której strony i z jak daleka pada strzał. Mowa o grach typu:
    • Hell Let Loose
    • Squad & Post Scriptum
    • Rising Storm
    • PUBG (od dłuższego czasu nie gram, ale również stanowi dobry przykład)
    • seria Battlefield
      oraz w te o mniejszych mapach jak
    • Insurgency Sandstorm
    • seria Call of Duty
      mam zamiar również zagrać w Escape from Tarkov.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 
    ok. 350 zł.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? 
    Komfort, choć mógłbym pójść na kompromis jeśli jakość dźwięku by była tego warta.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
    Nie mam warunków na otwarte (hałas, nieszczelne ściany), więc preferowałbym zamknięte.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)? 
    Chcę móc precyzyjnie określać, skąd padają strzały oraz skąd dobiegają odgłosy kroków.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    Nie.
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?
    Aktualne słuchawki są po prostu okej, nie widzę w nich skrajnych wad ani zalet.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): 
    Absolutnie nie potrzebuje mikrofonu. Posiadam pojemnościowy na USB.

Myślałem nad ISK HD9999, choć nie wiem czy się nadają pod inne strzelanki niż Counter Strike'a. Na pewno portfel na nich nie ucierpi bo kosztują ok. 250 zł
Ciekawą opcją też wydają się być Shure SHR 440 oraz AKG K240. Niestety AKG K240 nie są konstrukcją zamkniętą. Poza tym, chyba wymagają dobrego źródła.
Zdaje sobie sprawę, że otwarte lepiej by się spisały do gier z dużymi światami, niestety we wzgląd na hałas dobiegający z zewnątrz muszę obejść się smakiem :(

Także aktualnie moim faworytem są słuchawki Shure SHR 440. Mają konstrukcje zamkniętą, odczepiany kabel i brak mikrofonu (co jest dla mnie plusem). Wg. opinii znalezionych w internecie ponoć uciskają głowę, pocieszam się faktem, że nie mam jej dużej, więc może będą pasowały w sam raz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki do strzelanek z dużymi mapami za ok. 350 zł - Żniwiarz - 08-15-2020, 03:05 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.