• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z wyborem myszki 100-200zł
#21
A ja właśnie gdzieś po zakupie wyczytałam, jak pisali "pamiętajcie by ściągnąć folie ze ślizgaczy". A ja "że co? gdzie niby ta folia?". Mistrzowie w naklejaniu :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#22
Prawda jest taka ze w tym budzecie jest ogromny wybor, sam dalem ok 170 za moja Genesis Xenon 750 z bardzo dobrym sensorem pixart PMW 3330 no i jeszcze ma wymienne panele boczne
Odpowiedz
#23
Hejka
Wszystko co dobre kiedyś się kończy, prawdopodobnie myszka pójdzie na odstrzał, dotyka ją na razie rzadko ale już to zauważyłem kilka razy dwuklik, jak i rolka którą kręcę w dół np co któryś skok w dół potrafi podbić do góry... To jeszcze nie było tak denerwuje jak ten dwuklik, testuję na ikonach by się upewnić, jak np teraz na tekście to co któryś raz zaznacza mi literę.
Myszka spoko, ale niestety wychodzi jakiś bubel. :(
Odpowiedz
#24
Informuję, że myszka po wysłaniu i potwierdzeniu wady, będzie zwrot, niestety ponownie szukam myszki, szkoda, że nie ma jej nie stanie, bo mi pod pasowała.

Taka myszka Roccat Burst Core AIMO, jeśli mam trzymać się Roccata, czy nie odstaje zbytnio od Roccat Kain 100 AIMO - od tej co nawaliła? Chyba, że coś jeszcze innego znajdę, niestety ten Burst był 2 dni temu w promocji, mogłem wziąć, ale nie miałem decyzji odnośnie tego co z reklamacją.

Aktualnie w promocji Corsair Katar Pro przecena z 99zł na 49zł
Odpowiedz
#25
Katar Pro ma bardzo zbliżony kształt do potocznie zwanego "jajem" G203, rozważyłbym wymienionego przez Ciebie Burst Core w jego miejsce, nie tylko ze względu na bardziej sprzyjający kształt, ale również na optyczne mikro-przełączniki które winny pracować znacznie dłużej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#26
Na myszki Corsaira lepiej uwarzać, bo biorę ja z jakiejś fatalnej fabryki, która ciągle coś dziwnego z nimi robi. Bazują na fatalnych komponentach i chyba mają fatalną kontrolę jakości. Zdecydowanie lepiej na roccata patrz
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#27
Dzięki za info :)

Aktualnie czekam na promo, wróciłem do starego mad catc rat3. Roccat mi nawalił i to stosunkowo szybko, bo kupiłem w lipcu a już w okolicach października miewałem problemy dwukliku, ale z załatwieniem gwarancji czekałem, aż z sporadycznego stanie to się częstsze i łatwiej to zweryfikują.

Rozważam SS Rival 3, Jakiś Roccat- mimo, że tu przytrafił mi się dwuklik czy coś z Razera ale nie Essential- bo to jakaś słabsza wersja/budżetowa. Nie wiem czy Logitech'a nie warto rozważyć, ale celuję w okolice 150zł, może "lekko" drożej, jeśli to będzie warte dopłaty.
Zostaje mi czekanie na promo, bo taniej chciałbym coś wyrwać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.