• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z wyborem myszki 100-200zł
#11
Tak, te chrupanie jest normalne, a dla mnie nawet przyjemne :) Cieszę się i oby dobrze i długo służyła! Mi skill w grach się poprawił, fragi same wlatywały :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Dodam, że mam ustawione 1800dpi tak jak miałem poprzednio, max mam 2500dpi, bo więcej mi nie potrzebne, ale te 1800dpi jak na pulpicie nie odczuwam różnicy, tak w grach jest jakby trochu inaczej, szybciej, może też robić różnica między 500hz a 1000hz, aż tak nie jestem obcykany, nie wyczytałem nigdzie czy to dużo daje czy nie, ale mam jak napisałem uczucie, że jest "lepiej", może pod koniec jak już ślizgacze zeszły z myszki to też "zwolniła" i mogę mieć mylne wrażenie.
Odpowiedz
#13
Aha, nie zapomnij odkleić folii ze ślizgaczy :D Bo one tak idealnie leżą, że można nie zauważyć, że to folia i na nich śmigać :D Co do hz to ja zawsze 1000 ustawiam i jakieś tam 900 dpi i nie ma problemu, grunt to swobodnie ruszać kursorem i trafiać w ikonki :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
To jest folia? LOL, coś mi nie pasowało, ten kolor, na unboxingu co widziałem tak samo było, myślałem, ze tak ma być. Zdjęcia myszki zaś co innego pokazywały.
Dzięki, wielkie dzięki za info.
Odpowiedz
#15
Haha serio śmigałeś z folią? Z tego co pamiętam to u mnie była i to świetnie przyklejona. Spróbuj podłubać i zobaczyć czy się odkleja.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#16
Ta z folią, nie zły bajer, nawet nie było problemów, może dlatego, że poprzednia już nie miała ślizgaczy i czasem zahaczyła o podłoże.
Zaraz po twoim napisaniu o folii na ślizgaczach, sprawdziłem jeszcze raz jakiś unboxing, a potem zacząłem odklejać, folia szybko zeszła.
Odpowiedz
#17
Ale trzeba przyznać, że z folią równie dobrze myszka śmiga, co bez folii :) Różnicy normalnie nie odczułam, aż się zdziwiłam, że tam była folia, tak dobrze ją przykleili :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Zgadzam się :) Miałem identyczne odczucia, nawet szkoda było mi ściągać, kurde, może tak by dłużej pochodziły xD
Odpowiedz
#19
Hehe no szkoda, już tak ładnie nie przykleisz :D No ale z czasem pewnie byś odczuł, że gorzej chodzi na folii, może by się zdarła i zaczęła przeszkadzać. Śmiesznie by było jakby zaczęła odstawać po kilku latach i dopiero byś zauważył, że była folia :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#20
Kto wie, czy potem ta folia miała by gorszą "ściągalność" i jeszcze bym uszkodził ślizgacze.
Pewnie miałbym nie zły ubaw jakbym zobaczył, że to folia, próbowałem się dowiedzieć ile dam rady o nowym sprzęcie- spr recenzje itp, ale widocznie o tym nie było mowy i tego sam się nie dopatrzyłem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
14 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.