• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może nowa myszka? :)
#21
Tak, gładkość scrolla w Kain jest super, dlatego tą myszkę za to pokochałam, bo scroll genialny, cichy, przyjemny, ale radość szybko się skończyła :D Może jeszcze kiedy ją pomęczę, potestuję w innym komputerze, dmuchnę z kilka razy :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#22
(06-29-2020, 08:16 PM)Ewelina napisał(a): FreeQ - ale dziwny ma kształt ta Logitech G303 :) Może i fajna, nie wiem tego, dla każdego inna wygoda.

Miałem dosłownie te same odczucia kiedy wpadła w moje ręce. "Ależ ta mysz dziwna", po czym chwyciłem ją w dłoń i był efekt wow :). Wysoka dupka i nisko osadzone klawisze główne, sam kształt powodował że dłoń sama układała się w stronę szponu. Co ciekawe, jej kształt diamentu powoduje że wydaję się w dotyku nawet węższa niż G203. Dłoń idealnie okala mysz. Ale to nie zmienia faktu że ma swoje problemy. Przewód co najwyżej ok, scroll ujdzie(nie znam gorszego od tych w zowie), ślizgacze są wiadomej jakości(chyba kopia jak w G203). Więc albo się lubi, albo trzeba trochę kombinować i bawić się w tuning :). Ale wygoda.... bajka :)
Odpowiedz
#23
FreeQ - no może wygoda byłaby ok, ale jak piszesz że ma tyle wad, to dla mnie od razu odpada :) To już wolę G203, nawet siostrzeniec wczoraj zamówił swoją drugą G102, bo pierwszą tak rozwalił, że przyciski odpadały, LOL i inne gierki powodują niszczenie sprzętu :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#24
Haha a to dopiero. Właśnie otrzymałem swój gratis z pewnego sklepu internetowego w postaci Roccat Kain 100. Mysz chyba nowa bo były plomby itp. Wyciągam i co.... Nie działa kompletnie scroll(działa click scrolla) i klawisz zmiany DPI, chyba że ja jestem głupi i jest wyłączone w sofcie myszki. Nie wiem, ponieważ paczka przyszła do firmy a tu mam win7. W domu spróbuje z win10, ale obstawiam że wynik będzie taki sam :). Co za nie fart :D.
Odpowiedz
#25
Co? :D Chyba zaraziłeś się chorobą scrolla :D to już nie covid jest straszny, tylko choroba która dotyka scrolli :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.