• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano
#36
Sharkoon przyszedł, pograłem trochę, posiedziałem na Aiming.pro i co mogę powiedzieć:

Wyniki na Aiming.pro lekko pobite za pierwszym razem po Viperze Mini. W Apexie miałem lekko mieszane uczucia, czasami nie mogłem przeciągnąć full auto, czasami chybiałem z Wingmana. Mam nadzieję, że to kwestia przyzwyczajenia.

Lub wyrobienia ślizgaczy, które są dość dziwne. Niby białe 100% teflon, ale już przy pierwszych ruchach myszką zaraz po wyjęciu z pudełka wydawały się tak jakby "skrobać", do gładkości tych z Vipera Mini im daleko. Albo kwestia wielkości - Viper Mini miał 2 duże, Sharkoon ma 4 małe + wokół sensora. Próbowałem znaleźć folię, która być może tam na nich siedziała, ale nie było :D

Kształt wstępnie mi się podoba, zobaczymy, jak będzie po ok. 2 tygodniach. Najbardziej obawiałem się dziur, choć wydają mi się nawet bardziej komfortowe i przyczepne niż jednolity materiał Viper Mini. Zaokrąglone przyciski i opadający w prawo profil pozwala na coś w rodzaju 1-3(2)-(2)1 - palec serdeczny na boku przycisku i kawałku prawej ścianki. Tył mógłby być odrrrobinkę mocniej zaokrąglony, choć nie przeszkadza to w niczym.

Przyciski główne lekko sztywne, z małym, niewyczuwalnym pretravelem. Z feelingu w porządku, choć już tęsknię za tymi z Vipera Mini. Boczne miękkie, łatwo je aktywować, przycisk na rolce średnio-twardy, przyjemny w użytkowaniu.

Sama rolka ma bardzo przyjemną gumę. Schodki dość wyraźne, choć nie pogardziłbym bardziej zaakcentowanymi.

Edit: No niestety, płaski tył chyba zadecydował o tym, że z myszką się niestety muszę pożegnać. Bóle całej dłoni, szczególnie kostek od spodu już po kilku dniach. A tak się świetnie zapowiadała.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano - Zares - 08-20-2020, 01:42 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.