• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano
#23
Naprawdę ciekawi mnie to, dlaczego mój Castor przestał klikać podwójnie, a przynajmniej ilość zmniejszyła się o 90%.

W każdym razie jest to mało ważne, biorąc pod uwagę fakt, że zamówiłem już Razer Viper Mini. Castor przyda się jako mysz zapasowa (choć tutaj rolka całkowicie straciła kontakt, w sensie można ją kręcić bez oporu i nie rejestruje oczywiście nic), gdy w Viperze zaczną się jakieś problemy i trzeba będzie słać na gwarancję (odpukać). Czytałem o piszczących przyciskach, których nie da się naoliwić bez rozkręcania myszki; o ruszających się na boki przyciski (można wsadzić coś u podstawy, choć wtedy nie sprężynują szybko po wciśnięciu); plastikowy pierścień wokół sensora, który nieprzyjemnie szura po podkładce (choć nie jestem pewien, czy był to problem prototypu, a nie wersji finalnej). Nie dociskam myszy przy clawie, a zdarcie pierścienia pilnikiem i przyklejenie tam ślizgaczy raczej by unieważniło gwarancję, prawda?

Co do podkładki, wróciłem do Taito XXL i rzeczywiście jest o wiele lepiej, choć nie idealnie. Moglibyście polecić coś podobnego z lepszym trackingiem (więc zapewne gładkość lub szybkość), ale wciąż z dobrym stoping powerem? Może DM Pad? Nie ukrywam, że budżet po kupnie Vipera jest malutki, 50-60zł max. Przy okazji zapytam - słyszałem, że jest jakaś nowa wersja Taito, jak ona się ma w porównaniu do Taito XXL z... chyba 2017 roku, o ile dobrze pamiętam?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano - Zares - 07-15-2020, 03:54 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.