• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano
#14
Cytat:...zaaplikowano opóźnienie, które resetuje się wyłącznie po naciśnięciu jednego z przycisków głównych - każdorazowo po podniesieniu myszy, pierwsza aktywacja mikro-przełącznika jest opóźniona o ~10ms
Pierwsza aktywacja niezależnie od czasu po podniesieniu myszy? W sensie podniosę mysz, opuszczę, będę poruszał ją bez podnoszenia i przez cały czas jest opóźnienie o 10ms większe? Można to opóźnienie zresetować prawym klawiszem dla obu, czy każdy z osobna?

Przycisku od scrolla prawie w ogóle nie używam, więc może siedzieć tam nawet i Tactile. Czy Kailh Black Core oprócz nieprzyjemnego chrobotania ma bardzo krótką żywotność? Czytałem kilka recenzji użytkowników, którzy skarżyli się na szybko padający scroll.

FreeQ, mam krótką dłoń, do tego ostatnio chwytam bardziej clawem, więc wydaje mi się, że nie powinno być problemu. Miałem styczność z również niskim i krótkim Aviorem, już niekoniecznie niskim ZA13 oraz Castorem i na żadnej z nich nie sięgałem palcami górnej krawędzi przycisków. Teraz na Castorze na palmo-clawie palce leżą na wysokości scrolla.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz gł. do FPS. Palmo-claw, Huano - Zares - 07-04-2020, 02:15 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.