• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klawiatura low-profile z klawiszami multimedialnymi
#1
Witam
Szukam klawiatury low-profile mechanicznej pełnowymiarowej a w każdym bądź razie z blokiem numerycznym.

twój budżet: do 700zł jak się nie da taniej, ale wolałbym tak 400-600zł
jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
- jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: silent red lub red, zależy żeby była w miarę cicha

   czy masz masywne dłonie czy nie? nie
   czy dużo piszesz na klawiaturze? nie
   czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 80% gry 20% pisanie

czy chcesz podświetlenie? tak, rgb
czy chcesz makra? nie
czy chcesz dodatkowe klawisze? tak, do głośności, ewentualnie start stop do odtwarzania muzyki, filmów
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? tak
czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie
twoje uwagi (wygląd, firma): bardzo podoba mi się Corsair K70, ale cena już nie :( na razie czekam bo widziałem że jakiś czas temu kosztowała 540, więc mam nadzieję że sie trafi jakaś okazja. Ponieważ na razie nie tanieje, chciałbym jakąś podobną alternatywę do tego, chyba że nic podobnego nie ma :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za propozycje.
Odpowiedz
#2
Hej.

Klawiatury "low-profile", jak K70, to dla osób zżytych z pełnokrwistymi klawiaturami nożycowymi, niezadowalający półśrodek.
Nie zapewniają one bowiem typowego, płytkiego"feelingu", a więc od razu odrzucane są przez entuzjastów klawiatur "laptopowych".
Osoby te, zdecydowanie bardziej usatysfakcjonowane są konstrukcjami na przełącznikach Kailh Choc, jak Keychron K1.

W budżecie, otrzymujesz przede wszystkim klawiatury Leopold:
 > https://bit.ly/3aUBOII
Konstrukcja absolutnie bezkonkurencyjna dla K70, jak przystało na początek "high-endu" - nie posiada podświetlenia.
Profil fabrycznego zestawu klawiszy, jest zbliżony do Cherry, a więc jest płytszy od profilu OEM, stosowanego w niemalże każdej klawiaturze mechanicznej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.