• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do grania
#1
Cześć, proszę o sugestie co do wyboru słuchawek.

Słuchawki mają być głównie pod gry FPS (głównie BF3-4, CS, CoD4) więc zależy mi na dobrym pozycjonowaniu. Z obecnie posiadanych słuchawek, w kwestii dźwięku, jestem zadowolony. Niestety ich żywotność dobiega końca - regulator na kablu wyłącza prawą muszlę a mikrofon na pałąku ma przetarty gdzieś kabel przez co trafienie w pozycję, w której zewrze i zadziała graniczy z cudem.
  • Obecnie: Plantronics Gamecom 367
  • Karta: Asus Xonar DG - do wywalenia*
  • Słuchawki w 90% do gier, 10% muzyka (elketroniczna, dubstep itp.)
  • Maksymalny budżet: 300zł
  • Na 1 miejscu komfort. Ale bez przesady. Owszem zdarzy się czasem sesja 10h jednak częściej to 3-5h.
  • Typ słuchawek: gram w kuchni :) obecnie mam zamknięte słuchawki i nigdy nie testowałem otwartych. Gram głównie wieczorem więc otoczenie jest ciche jednak zdarza się, że potrzebuję się wyłączyć, więc raczej zamknięte - chyba, że będą uzasadnione profity z innych.
  • Co do sceny to nie mam pojęcia. Zazwyczaj starałem się tak dopasować obecną konfigurację, by jak najlepiej oddawały pozycje przeciwników.
  • Nie będę podróżował ze słuchawkami.
  • Dodatkowe uwagi: słuchawki zdecydowanie wokół uszne. Bezprzewodowość byłaby dodatkowym plusem, chociaż nie wiem czy w tej cenie znajdzie się coś rozsądnego - jestem w stanie za ten ficzer dołożyć 50zł (Rage się łapie)?.
*Z uwagi na problemy z obecną kartą (zawieszanie komputera) jestem zmuszony ją wywalić więc słuchawki z dołączoną rozsądną kartą dźwiękową były zbawieniem. Inaczej zostanie mi integra na płycie P8Z77


Z góry dziękuję za propozycje.
#2
ja bym Ci polecił superluxy HD669 (cena ok 120zł < klik<) + za resztę odkupić tego xonara dg. Nadadzą się zarówno do muzyki jak i do grania. Myślę, że będzie lepiej niż na tym co miałeś :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.