• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki wokółuszne/nauszne do 300 zł
#1
Jakie polecacie słuchawki wokółuszne/nauszne kosztujące do 300 zł? Będą służyły głównie do słuchania muzyki i filmów. Słucham muzyki głównie z tej playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...2oRBqE4zJv Będą podpinane do Xiaomi mi 9T, Baseusa BA02 i do Realtek ALC 892. Nie potrzebuję wbudowanego mikrofonu, ponieważ mam już osobny. Zastanawiam się nad AKG K240 MK2 i ISK HD9999. Który z nich byłby lepszym wyborem w tej cenie?
Odpowiedz
#2
A będą też wyjściowe? :) w sensie wiesz, będziesz w nich wychodzić na zewnątrz?
Odpowiedz
#3
(06-11-2020, 07:10 AM)FreeQ napisał(a): A będą też wyjściowe? :) w sensie wiesz, będziesz w nich wychodzić na zewnątrz?
Raczej nie zamierzam, w tej chwili posiadam SoundMagic E10 i myślę, że one mi wystarczą do tego celu.
Odpowiedz
#4
Ok.

AKG K240 grają V-ką ale z większym nastawieniem na noty wysokie czyli niuanse, szczegóły itp optymalna scena dźwiękowa. Nie wymagają na gwałt jakiegoś wzmocnienia ale jednak może się ono przydać. Jak dobrze będą grały podłączone do płyty głównej czy tel... Nie wiem. Trochę ryzykp.

ISK HD9999 też V-ka ale z większym podbiciem tonów niskich czyli bas, basik, basisko :D. Często bywały na nie promocje za lekko ponad 200zł i taka cena jest ok. 300zł ja bym za nie nie dał, generują też mniejszą scenę i głównie na szerokość. Za to grają już z kartofla :).

Alternatywy to SHURE SRH440 ale tu przyda się wymiana padów na te od SRH840(kupowane oddzielnie). Czy Cooler Master MH751. Tak to headset ale rebrand szanowanych Takstar Pro82

Od siebie dodam że mam na sell dokanałowe 1More Quad Driver. Jak coś to PW, recenzję można znaleźć na internecie. Do filmów i twojej play listy będą naprawdę dobre.

Z normalnych słuchawek wymiarowych tu podanych AKG są najlepszą opcją, ale jednoczesnie też najmniej pewną :). Widzę też że na mp3store są SoundMagic HP151 za 350zł. To jest bardzo dobra opcja chociaż mogą być sykliwe.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.