• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Półotwarte lub zamknięte słuchawki za 200zł do CS:GO
#1
Witam. Od kilku tygodni szukam przyzwoicie wyglądających słuchawek, które byłyby wykorzystywane przeważnie do komputera (muzyka, rozmowy, granie w gry, głównie CS:GO). Liczy się dla mnie dobre pozycjonowanie (chyba tak to się nazywa :)), oraz dobra jak na tą cenę jakość dźwięku.

Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Panasonic RP-HT161
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp? Posiadam jedynie zintegrowaną kartę muzyczną w płycie głównej Asrock Z77 Extreme4.
  • słuchawki mają być w 90% do gier, muzyka okazjonalnie.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Ciężko powiedzieć, lubię to co wpadnie mi w ucho w radiu (czasami szukam jakichś utworów na TrapCity i HouseCity).
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200zł.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Bardzo często korzystam ze słuchawek (praktycznie 6-7 godzin dziennie, więc obydwie opcje są równie ważne.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Najbardziej pasowałyby mi słuchawki półotwarte, ewentualnie zamknięte, ale wolę słyszeć otoczenie.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)? Nie rozumiem, o co chodzi w tym pytaniu, dopiszę, jeśli ktoś to uściśli.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Do dzisiaj nie podróżowałem ze słuchawkami i raczej się to nie zmieni.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Nauszne; kolorystyka czarna, biała, lub biało-czarna, ewentualnie odcienie szarości.
#2
Wydaje mi się, że Superlux HD681 Evo mk2 spełnią te wymagania, są całkiem ładne, do radiowych kawałków jak najbardziej się nadają, codec tej płyty powinien sobie poradzić z nimi całkiem znośnie. W przyszłości będziesz mógł pomyśleć o karcie dzwiękowej.
#3
Dzięki za odpowiedź, zastanawiałem się nad nimi, bo z wielu recenzji  i opinii wypadają bardzo dobrze. Trochę nie podoba mi się ich wygląd (błyszczący plastik), ale może jakoś się przyzwyczaję. Mam również nadzieję, że pozycjonowanie (w Waszej recenzji ma ono 4.2/5) będzie o wiele lepsze niż w moich aktualnych słuchawkach :)
#4
czy o wiele to nie wiem, na pewno trochę :) lepsza karta też by coś pomogła ;)
#5
(07-09-2015, 06:38 PM)Hya napisał(a): czy o wiele to nie wiem, na pewno trochę :)  lepsza karta też by coś pomogła ;)

A jeżeli już miałbym dopłacić te 100zł do karty dźwiękowej, to jaka byłaby dobrym wyborem? Szczerze mówiąc nigdy się tym nie interesowałem.
#6
za 100wke to nie ma co ;) Lepiej z rok poodkładaj na coś lepszego :)
#7
Ok, więc dzięki za pomoc :) Teraz jeszcze ogarnąć jakąś myszę i składam zamówienie.
#8
Wybaczcie, że tak post pod postem, ale jeszcze mam szybkie pytanie - czy bardzo różnią się te Superlux'y od AKG K518 DJ? I w czym mniej-więcej?
#9
Te Akg przed wszystkim nie mają za dużej sceny, są nauszne a nie wokół. To są raczej słuchawki na pole nie do grania.
#10
Ok, dzięki jeszcze raz. Temat do zamknięcia, wybieram Superluxy.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.