• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asus Xonar U3 + Roccat Syva
#1
Witam. Czy ten zestaw da radę w CS:GO? I czy moglibyście podać, jak zmienić ustawienia w Asus Audio Center, żeby grało się jak najlepiej? Moje uszy są trochę zmęczone słuchawkami wokół-usznymi i chciałbym kupić jakieś dokanałówki.
Odpowiedz
#2
W Asusach mało kto używa czegoś innego niż opcję HF (taki przycisk po prawej obok GX), reszta standardowo. To raczej dokanałowe męczą uszy nie wokół uszne :P Lepiej na pewno nie będzie na dokanałowych.
Odpowiedz
#3
Bardziej chodzi mi o wagę i rozmiar wokół-usznych. Uszy strasznie się w nich pocą i bolą mnie małżowiny, czego nie mam przy dokanałowych. P.S. używam Superluxów.
Odpowiedz
#4
HMC631 ? Czy jakieś inne? BO HMC to rzeczywiście najwygodniejsze nie są, bo mają twarde pady. Na każdym dokanałowych będzie gorsze pozycjonowanie niż na takich HMC631, nie ma siły, żeby jakoś takie pchełki wykreowały większą scenę.
Odpowiedz
#5
Mam Superluxy HD668B. Czy myślicie, że wymiana padów pomoże uszom? Bo moje są dość twarde i ten materiał, który dotyka małżowiny (coś jak skóra) powoli pęka i te pęknięcia trochę podrażniają uszy.
Odpowiedz
#6
Zawsze zaleca się zakup welurowych padów pod te słuchawki. Bardzo pomaga uszom - szukaj na ebay lub amazonie.
Odpowiedz
#7
Ok. Nie orientuję się za bardzo w kupowaniu ze stron zagranicznych takich jak ebay. Można tam płacić zwykłym przelewem czy tylko PayPal? I ile się czeka na zamówienie?
Odpowiedz
#8
Wszystko przez peypala przechodzi, ale jak masz kartę i konto to żaden problem założyć paypala ;). Jak leci z Chin to do 30 dni, a te pady to tylko stamtąd zamówisz.

Bezpieczniej jest kupować z ebeya niż z allero.
Odpowiedz
#9
U nas Pady kosztują ok 120zl. Gratis dodają słuchawki HD681 EVO :)

http://allegro.pl/sluchawki-hi-fi-superl...89225.html


Ewentualnie skarpetkowy mod:

http://forum.mp3store.pl/topic/98130-ska...-superlux/


Nie wiem jak HD668B są dopasowane do głowy, ale ja swoje HD681 lekko rozszerzyłem, naginając/rozszerzając pałąk słuchawek. Na oryginalnie wyprofilowanych było mi za ciasno.
Pady skórkowe z HD681 wypróbowałem przez około 10-15min i to w zimie... masakra:) Welurki to jest to:)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.