• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + Podkładka 240zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Lachesis Refresh
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Bardzo niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Nie mogę sprawdzić ponieważ, myszka uległa samodestrukcji.
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Siru
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Wszystkie XD (tak)
  • twój budżet: 240 + podkładka
  • jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17-18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Sensor
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): gumowana powierzchnia, najlepiej symetryczna ale jestem otwarty na propozycję.
    +Podkładka mieszcząca się w tym limicie cenowym.
Odpowiedz
#2
Myślę, że Zowie Fk1 + najtańsza podkładka Gembird GMB Gaming. Pamiętaj, że nie ma ona sterowników, zresztą do CSa myślę, że nie będą Ci one potrzebne.
Jeżeli na Siru chcesz dalej grać to nie ma przeciwwskazań.
Odpowiedz
#3
Lachesis ma podobnie wyciagnięty grzbiet do zowie ZA, więc moim zdaniem bardziej w stronę zowie ZA 12 lub ZA 13, chociaż obie, ZA i FK nie mają gumowanej powierzchni. Jeżeli masz możliwość przymierzyć w jakimś większym sklepie, możesz poszukać roccata kone pure (wszystkie myszy z serii kone pure mają identyczny kształt, układ klawiszy i materiały, różnią się sensorem), jeżeli kształt by ci odpowiadał, a może okazać się dobry przy twoim rozmiarze dłoni, dobrą opcją byłby roccat kone pure military.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.