• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze myszki,znowu.
#1
Witam ,na wstępie chciałbym przeprosić za ponowne założenie tematu ale moja poprzednia podkładka nie nadaje sie juz do niczego i chciałbym ponownie prosić o pomoc w doborze myszki i podkładki.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Bloody V7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Brak
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak ,2 boczne
  • twój budżet: 250 złotych
  • jaki chwyt stosujesz: Palm i claw ,ciężko mi ocenić na obecnej myszce 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ok. 2 cm 
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400-800
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Myszka jest lipna i profilowana ,szukam myszki prostej bez zbędnych światełek oraz symetryczną 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Najlepiej by było
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Symetryczna 
    Zastanawiam się także czy w moim przypadku lepiej by było kupić FK1 czy ZA11/12

Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Taką jak w wybranej wyżej myszy
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Miałem QCK ,chyba była okej ,była to moja pierwsza podkładka ,wiec się na nich nie znam :D 
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Pewnie materiałową lub hybrydową 
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Duża ,pod 400 dpi.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Chciałbym podkładkę na trochę dłużej ,oczywiście nie szukam takiej na wieczność ;) 
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Średnio szybką ,taką dzięki której będę mógł się płynnie obrócić oraz posiadać kontrolę nad myszką 
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?  Raczej tak ;)
  • maksymalna cena za podkładkę? Poniżej 100 zł 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Brak ,nie chciałbym tylko żeby myszka miała jakieś rysunki itp. 
Odpowiedz
#2
Weź zdecydowanie ZA12. Podkładkę wybierz Gembird GMB Gaming za 10-13 zł jakością nie grzeszy ale pod myszki Zowie dobrze się sprawdza no i będziesz miał jakiś kolejny punkt odniesienia

ps. ten bloody V7 to imo król niewygody, nie znam drugiej tak nie wygodnej myszki ;D Muszę ją kiedyś na testy załatwić, żeby to dosadnie opisać i przestrzec ludzi przed nią :D
Odpowiedz
#3
@Hya może i tak ale moja poprzednia myszka miała z połowie długości i połowę szerokości tej Bloody więc :D ZA12 nada się gdybym chciał złapać ją palmem ? I czy nie będę naciskał małym palcem przycisków po prawej stronie myszki ? A może tego Nateca M11 ? A z takich droższych ? Kupie Zowie G-SR do 100 złotych ?
Odpowiedz
#4
On chyba podał Ci ZA12 jako myszkę bardziej i pod claw i pod palma. Tyle, że będzie to taki pół palm nazwijmy to. Jak chcesz taki stricte palm to wybierz ZA11. G-Sr wszędzie wyprzedane są.
Odpowiedz
#5
http://www.morele.net/podkladka-pod-mysz...sr-714838/ A tutaj ? :D
To chyba wezme tą ZA12 ,ew. zwrócę bo na to mam 10 dni tak ?
Odpowiedz
#6
14 dni na zwrot jest, także problemu w morele nie robią raczej ;) Coś tam się pisało i przyjmowali. Długo nie było tych g-srów w sklepach ;)
Odpowiedz
#7
No i już go nie ma ;D A o 13 jeszcze była ;D Poczekam pewnie na G-SR i kupuje
Odpowiedz
#8
A jak spisuje sie qck+?
Odpowiedz
#9
W porządku. Ta wersja 2mm całkiem dobrze się nadaje pod myszki Zowie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.