• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję nowych słuchawek.
#1
  • jakie obecnie używasz? - Steelseries Siberia V1.
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej? - Była w zestawie ze starymi V2 - Steelseries Siberia USB Sound Card 7.1 / - 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 ) - Nie wiem która lepsza.
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - Planuję zmienić, w niedalekiej przyszłości. Najlepiej do 100-200 zł MAX.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - Słuchawki służyć będą do gier ( gram głównie w CS GO i pod tą grę chciałbym znaleźć słuchawki ), jednak do muzyki również. Zawsze włączam sobie cicho jakiś rock / metal / electronic rock gdy gram.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - Rock / Electronic Rock / Techno / Metal - Ogólnie wszystko co wpadnie w ucho.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - Ustalam na 250 zł.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - Ważne są obie rzeczy, V1 pod względem komfortu mi nie odpowiada ( muszle tak zrobione, że uciskają mi uszy )
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - W pokoju zawsze przesiaduje ktoś kto ogląda telewizje / drą się dzieciaki jak przyjdą. Więc zamknięte raczej.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - Wychodzi na to że większą scenę.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - Nie.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Byle wygodne i dobrze grały :).
Odpowiedz
#2
Zobacz na HyperX Cloud od 260zł kupisz. Powinno spełnić wszystkie wymagania. Do tego dobierz Xonar DGX i będzie dobrze grało.
Odpowiedz
#3
Jakiś zewnętrzny odpowiednik tej karty się znajdzie ?
Odpowiedz
#4
do 200 zł nie bardzo
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.