• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Zowie FK1/FK2 nie będzie za mała na moją dłoń.
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: G500s
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: CS:GO: 450, reszta:1600
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie GS:R
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tylko dwa górne
  • jaki chwyt stosujesz: finger tip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    19.5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
    Użyłem tylko kilku punktów, bo moja sprawa jest dość prosta. Chcę kupić Zowie FK1 lub FK2. Zastanawiam się czy moja dłoń nie będzie zbyt duża do tych myszek w przypadku finger tipa. Poradźcie proszę.
Odpowiedz
#2
Poszedłbym w trochę inną stronę ze względu na kilka drobnych mankamentów w serii fk. Na początek dość spore opóźnienie przycisków głównych w fk1/2 w porównaniu do modeli zowie ZA i EC-a. Obie, ec1-a i zowie ZA 11 będą większe, fk1 niekoniecznie będzie za mała do finger tripa, ale ZA11 i ec1-a nie będą za duże. Wadą zowie ec1-a jest słaba rolka, ale skoro używasz tylko głównych przycisków, to nie powinna być problemem, dostajesz w zamian lepszy materiał wierzchni niż fk1/2 i ZA.
Odpowiedz
#3
Też o tym myślałem, ale niepokoi mnie to, że ec-1 i za11 są niesymetryczne.
Odpowiedz
#4
ZA11 jest symetryczna, a to, że ec1-a jest profilowana nie jest żadną wadą, zwyczajnie decydują preferencje. Aktualnie znaczna większość czołówki graczy csa gra na profilowanych jak ec-a, steelseries rival czy razer deathadder.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.