• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki+karta do CS:GO[900 zł]
#1
  • jakie obecnie używasz? Siberia V2 RED
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej? 

           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? mam zamiar kupić, ale to zaraz
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rock
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 900
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk, ale nie chcę żeby, uszy bolały mnie po 20 minutach jak przy siberiach
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? dobrze tłumiące otoczenie, więc chyba zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? dalej, lecz bardzo liczy się pozycjonowanie na każdą odległość
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? W niedalekiej przyszłości prawdopodbonie tak
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): w okół uszne, nie kwadratowe, białe lub czarne, inne kolory odpadają.
    Zastanawia mnie czy lepiej kupić kartę za 200 i słuchawki za 700 czy kartę za 700 i słuchawki za 200, lecz w takim wypadu słuchawki mógłbym zmienić dopiero za około rok na coś droższego, jeśli lepsza byłaby ta opcja z tańszymi słuchawkami, to chciałbym je zmienić na coś porownywalnego do Siberi, ale dużo wygodniejszego od nich.
Odpowiedz
#2
wydaje mi się, że powinieneś spróbować sennheisery PC 350SE lub z ebay/amazona za ok. 200$ masz ATH A900X. Te drugie nie mają mikrofonu. Do obu wystarczy Ci karta SB Z, jak ma to być tylko pod gry.
Odpowiedz
#3
Jeszcze jedno pytanie, jak wygląda scena w tych słuchawkach i jak wygląda ona w QPAD'ach QH-1339?

I kolejne, jak ma się SB Z do SB Zx i do SB ZxR?
Odpowiedz
#4
QH1339 to to samo co beyerdynamic mmx300 a to z kolei to samo co DT770 premium 32ohm (nie pro) bez mikrofonu (jednak mikrofon jest tak dobry, że warto dołożyć te 200zł więcej). O mmx300 mozesz poczytać masę artykułów, ja akurat grałem trochę na 1339 i powiem, że jak na zamknięte są idealne do gier.

Powiem, Ci że w grach nie idzie usłyszeć różnicy między tymi kartami, jak robiliśmy ślepe testy to za cholerę nikt nie był w stanie odgadnąć na której karcie teraz idzie. Za to w muzyce jak się wsłuchać to da radę wyłapać na lepszych słuchawkach np. q701 ;)
Odpowiedz
#5
W takim razie zdecyduję się na 1339 i Zx albo Z. w zaleźności ile dostanę za FK1 i Siberi'e;D
Ponownie dziękuję
Odpowiedz
#6
Zx jest nieopłacalny, to samo co Z tylko ten jakby pilot dostajesz, a to akurat jest szmelc ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.