• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa podkładka zowie gsr vs qcq havy
#1
Witam planuje zakup podkładki gdyż czyszcząc zowie gs-r se użyłem odtłuszczacza i raz robiłem podobnie z goliatusem nic się z nim nie stało czyszcząc go niestety tym razem postąpiłem inaczej dodałem proszku do brania i delikatnie tarłem podkładkę ... Niestety porobiły się na niej takie paprochy które utrudniają grę . Planuję swoje dwa wybory i gównie chciałbym abyście pomogli mi wybrać z pośród tych dwóch bądź usłyszałbym ciekawą opcje ze stajni logiteha gdyż od nich posiadam myszkę . Moje propozycja to zowie gsr , tak znów ta podkładka ale cena serio nie gra roli tak jak pisałem jakość tej podkładki była niesamowita i felling poruszania myszką po niej był wręcz nieziemski więc planuje ponowny zakup gsrki bądź steelseries qcq havy trochę tańsza ale też mega dobra podobno niestety nic o niej nie mogę powiedzieć bo nic ze steelseriesa oprócz słuchawek nigdy nie miałem  .
Odpowiedz
#2
Hej.

Pomiędzy G-SR, a Qck, wybrałbym naturalnie Zowie.
Charakterny poślizg, na obu podkładkach jest bliźniaczy, lecz to G-SR zapewnia lepszą pracę - gładszy, bardziej wyczuwalny "feeling".
Qck, mimo iż jest naprawdę przyzwoitą podkładką, ma dwie ogromne wady:
a) Podkładka nie jest obszyta, relatywnie szybko się rozkleja.
b) Niemiłosiernie się brudzi.
Łącząc obydwie, prowadzą one linearnie do zużycia podkładki, w relatywnie krótkim okresie eksploatacji - łatwo się brudzi -> trzeba ją umyć -> może zacząć się rozklejać.

Podkładki Logitecha, to niezbyt liczne grono.
Najbardziej intrygująca zdaje się być G240, jest to najwolniejsza podkładka z repertorium Logitecha, niestety wciąż będzie szybsza od G-SR i znacznie mniejsza.

Zaleciłbym również zapoznanie się z Taito 2017:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...aito-2017/
i Corsair MM200.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.