• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glorious Model O jakiekolwiek informacje?
#1
Coś mi tu śmierdzi opłaconymi recenzjami w internecie, ta myszka nie ma wad według recenzentów. Ktoś miał z nią styczność?
Odpowiedz
#2
Po pierwsze Glorious PC jest stosunkowo małą firmą. Skoro marki z 1000x większym budżetem jak Logitech, Steelseries czy Razer nie są w stanie kupić recenzentów, którzy chwalą Model O, to jak miałoby to działać tutaj?

Po drugie od bardzo dawna wiadomo, jakie cechy powinna mieć dobra myszka do fpsów: uniwersalny kształt, niska waga, lekki elastyczny kabel, dobry sensor i pozostałe komponenty, niestety jakimś cudem wszystkim wielkim molochom produkującym myszy od kilkunastu/kilkudziesięciu lat nadal sprawia trudność połączenie wszystkich tych cech w jednym modelu. To nie Model O jest czymś ponadprzeciętnym, to pozostałe marki skupiają się na nieistotnych cechach, zapominając o tych podstawowych, tak jakby ludzie odpowiedzialni za projektowanie sami nigdy nie grali w gry.

Ludzie wiedzieli, że mysz potencjalnie będzie jedną z najlepszych na rynku bazując na samej specyfikacji, która była udostępniona kilka miesięcy temu i jedyne co Glorious musiał zrobić, to nie zaliczyć wpadki np. poważną wadą jakościową.
Odpowiedz
#3
"niestety jakimś cudem wszystkim wielkim molochom produkującym myszy od kilkunastu/kilkudziesięciu lat nadal sprawia trudność połączenie wszystkich tych cech w jednym modelu" Nie zgodzę się z tym. Myślę, że wiedzą, tylko, że przeciętny użytkownik, który kupuje myszkę prawdopodobnie nie patrzy na ważne elementy. Dla przeciętnego kupującego ważniejsza jest ilość dpi, świecidełka.
Odpowiedz
#4
Hej.

Opisaliśmy nieco Model O w tym wątku:
> https://bit.ly/2EkwVdz

Opłacone recenzje w myśl korupcji, to chyba za mocne słowa, odgórne wymagania producenta, co do treści takowych, brzmią na miejscu.
Wielokrotnie administracja serwisu test-gear.pl, spotkała się z takim problemem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Waga w sumie też może być wadą, nie tylko zaleta. Jak miałem Logitech G Pro wireless przy jej rozmiarze 80g wydawało się za lekka. Pewno dla kogoś kto gra na low sense może być zaletą. Ale dla mnie powodowało że nie raz kursor lądował za celem.
Odpowiedz
#6
Tutaj dosyć wiarygodna recenzja: https://www.techpowerup.com/reviews/Glor...e/Model_O/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.