• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór nowej podkładki pod EC2-A
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Zowie EC2-A
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? PROPAD Extra Large
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 40x45 lub coś podobnego
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Szybka/Średnio szybka
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 100 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Zastanawiam się nad SPC Gear Endorphy Cordura Speed, ale zauważyłem, że również DM Pad jest całkiem przyzwoitą podkładką porównując do SPC a do tego za dużo mniejsze pieniądze. Opłaca się dopłacać do SPC czy brać DMa lub jeszcze coś innego?
Odpowiedz
#2
Cordura to cholernie szybka podkładka.
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-endorphy/

Propozycji jest barwna lista: Roccat Taito tudzież Kanga, Corsair MM200, DM Pad, HyperX Fury Pro.
DM Pad jest zazwyczaj dosyć bezpiecznym wyborem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
dwie kompletnie różne podkładki, DM bardziej średni ślizg, Cordura szybka (ale wśród szybkich zdecydowanie top 1)
Odpowiedz
#4
Dziękuję za szybkie odpowiedzi.

A jak wygląda sprawa z ich szorstkością? Domyślam się, że Cordua pod tym względem wypada dużo lepiej. Na moim aktualnym propadzie to momentami mnie ręka piecze od machania ręką i zależy też mi na tym bym nie miał z tym problemu. DM kusi cenowo, ale jeżeli warto dopłacić do SPC to bym to uczynił, tym bardziej, że wytrzymałościowo prezentuje się lepiej to bym zaraz na narzekał, że wytarta jest.

A co myślicie o CM Storm MP510? Jest to coś na wzór SPC tylko nie tak szybka (chyba).
Odpowiedz
#5
Ja kupiłem cordure i jest super. Uwielbiam szybkie. Na morelach niecale 50 min jest za 68 z kodem SPC0508. Ja kupiłem za 99 xd. Mam nadzieje, że nie uznacie to za reklamę xd. Może się komuś przyda info.
Odpowiedz
#6
Co do szorstkości, to niestety pod tym kątem DM PAD nie wypada zbyt dobrze. Na pewno przyjemniejsze w dotyku będą Roccaty: Taito i Kanga, ale obie mają wolny ślizg.
Odpowiedz
#7
Zamówiłem cordue korzystając z przeceny na morelach. Zobaczymy jak się będzie sprawować. Jeszcze raz dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.