• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Panowie i panie.. Po kolejnych przejściach z EC2-A, Asus Rog Gladius Core kupiłem teraz Rivala 3.

+ switche/przyciski główne. Lekkie i wyczuwalne, nie stawiają dużego oporu
+ materiał. Nie wiem co to jest ale nazwałbym hybrydą plastiku z gumą, bardzo przyjemny, ręka się nie poci ani nie ślizga
+ ślizgacze. Kurde, pierwsza myszka chyba od dawna, która ma tak "miękki" ślizg. Praktycznie niesłyszalny, zero oporu od punktu "0". Myszka genialnie współgra z logitechem g640
+ egonomia względem Roccat Kone Pure - trzymam myszkę 1+2+2 (z czego prawe palce są wyprostowane i dają nacisk na kontrolę myszki). Środek ręki się opiera o myszkę, LPM+RPM w formie fingergripa. Ręka się nie męczy

+/- kabel. Nie wiem co o nim sądzić, nie jest to oplot ale też nie jest sztywny. Przy odpowiednim mało go czuć i na pewno nie neguje ruchu myszki
+/- sensor. Trochę za wysoki LOD. Poprawili to aktualizacją (bo było gorzej) ale od czasu do czasu przy ruchu nadgarstkiem można poczuć, że sensor złapie - jednakże dzieje się to na tyle rzadko, że da się przeżyć (na pewno jest o niebo lepiej niż w roccat kain 100)

Pogram dłużej i dam znać jak relacje, na ten moment bardzo pozytywne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - fliperpl - 02-08-2020, 03:35 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.