• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
(12-28-2019, 11:38 PM)DyndaS napisał(a): Sprawdź bezprzewodowego ultra i daj znać.

Jak masz coś nowego, to jednak potrzeba czasu aby się przestawić i aby wyrobiła się ta pamięć mięśniowa. Jednym to przychodzi szybciej, a inni potrzebują więcej czasu jak ja. Chociaż o dziwo z GPW bardzo szybko się "oswoiłem" po kone pure.

Jak jeździłem na kierownicy Logitech DFGT i przesiadłem się na dużo lepszą Thrustmaster TX w wersji z fajnym kółkiem i lepszymi pedałami. Przez pierwszy miesiąc czułem się jak jakiś noob. Dodam tylko, że jeździłem profesjonalnie jako esportowiec. Strasznie długo mi się zeszło zanim wyczułem, ale fakt faktem tutaj jeszcze dochodzi kwestia silnika FFB. No ale jednak.



nie sprawdzę, bo jest dla mnie za płaska. I ogólnie sądzę, że ta myszka jest bardzo overprice, wziąłem ją z ciekawości. 

W ogóle prowadzę cały czas rozmowę z corsairem na temat wysokiego LODa w M55 PRO. Na początku chcieli wymieniać sztukę (opłacili zwrot DHL), ale gdy napisałem że to jest problem sensora (znany na reddicie i innych forach) 

Odpisali, że rozpatrzą sprawę dodania kontroli LODu w oprogramowaniu i dadzą mi znać :D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - fliperpl - 12-30-2019, 07:18 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.