• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
sęk w tym, ze u nas zawsze ocena będzie pod kątem gracza, myszkę daję zawsze przynajmniej kilku osobom i jak ktoś stwierdza, że coś mu przeszkadzało podczas gry to wtedy się obniża. Te chodzenie przycisków na boki to jest nieznaczące podczas grania bo nie zauważysz tego. Jak ktoś szuka myszki żeby sobie ruszac jej przyciskami na boki to pod tym katem nie oceniamy. Skoro ruch na boki nie ma znaczenia dla gracza jak i nie sprawi, że przycisk odpadnie to nie ma sensu za to obniżać. To jest takie czepianie się na siłe i szukanie dziury w całym. Ktoś moze przez to np. nie kupić świetnej myszki do gry w CS bo ktoś kto gra tylko w Wiedzmina napisze że mu się przyciski ruszają i robi tragedię z tego jakby przez to mu miała ręka odpaść. Tutaj się śmieję trochę, ale tak jest, jeżeli coś nie ma wpływa na jakość grania ani nie sprawi, że z tego powodu trzeba reklamować to nie wpływa to na ocenę. Zauważcie jak np. z Razer Basiliskiem większość z tych ludzi co pisze jaka to tragedia jak mu się przycisk rusza w prawo i lewo trochę wręcz chwaliła badziewny scroll z Basiliska, bo mogli sobie ustawić siłę oporu, co w praktyce dla gracza (w myśli FPS/RTS po necie) jest bezużyteczne.

Dla każdego co innego jest ważne.

Z ta obudową można zrobić dokładnie tak samo w mm710 jak i gloriousie, jak naciśniesz mocno z boku na obudowę to aktywujesz przycisk boczny ALE podczas gry tego nei zrobisz, nigdy, o ile na siłe nie bedziesz próbować. Taki urok tej konstrukcji i możliwe, że nie da się zrobić tego inaczej. Coś za coś. Ja wolę takie dziury, niską wagę i mieć te ruszające się przyciski i "lekki" plastik obudowy skoro daje mi to myszkę, jakiej inni nie mogą mi dać jeżeli wszystko tam jest mega solidne z twardych plastików itp.

Konstrukcja wymaga ustępstw, chcesz osiągnąć taką wagę musisz zaakceptować takie pierdoły. Czy poruszający się przycisk sprawi, że odpadnie Ci przycisk - nie, czy cieńszy plastik sprawi, że pęknie obudowa - nie. Skoro nie wpływa to na faktyczną jakość to dlaczego mielibyśmy odejmować za to punkty ;)?
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - Hya - 10-20-2019, 10:13 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.