• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Mając pewne obawy co do sprawności GPW wylicytowałem w sumie trochę przypadkiem drugą drożej.

No i pora teraz na trochę zabawnych faktów.

1) G703 - oba główne switche mają problem. Rolka tutaj jest inna niż w GPW i nie ma problemu z dezaktywacją przycisku.
2) GPW nr 1 - jeszcze gorzej ma ze switchami niż G703. Przycisk rolki chodzi ciężej. Jakby był zmieniany switch, albo taka sztuka. Jednak rolka standardowo przy zmniejszeniu nacisku się dezaktywuje, lecz bez tragedii. Batch połowa 2018.
3) GPW nr 2 - lewy główny przycisk działa poprawnie. Prawy beznadziejnie. Rolka bardziej miękka, lecz dużo łatwiej o jej dezaktywację przy lżejszym nacisku. Świeży batch, bo kwiecień 2019.
4) Kone Pure nr 1 (moja stara) - zmieniałem w niej switche. Wszystko działa ok.
5) Kone Pure nr 2 (kupiona używana) - Wszystko działa ok.

Dla pewności sprawdzałem logitechy na drugim PC gdzie jest tylko zainstalowane totalnie podstawowe oprogramowanie. Identycznie się to zachowuje. Ewidentnie coś nie halo z tymi myszami. Ciekaw jestem jaki będzie efekt w tej G703 po wymianie switchy.

Te myszy jak na mój gust, to jakieś pozwrotowce oraz/lub przyznana rękojmia. Raczej jednak stawiam na tą drugą opcję i dlatego pewnie wszystkie takie wadliwe. Wszystkie te produkty są z amazona.de patrząc po naklejce na opakowaniu.

@XeXu,
Aby się dostać do środka myszy, to ja muszę ją całą na drobne rozbierać,a jak widać na nagraniu jest trochę z tym srania się. Tylko jak ją już rozbiorę, to czy nie lepiej po prostu wtedy wymienić switche?


Edit.
Podobno 22 października premiera Kain 200. Taka data jest w każdym razie na amazonie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 10-12-2019, 01:01 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
10 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.