• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Żeby było śmieszniej. Dostałem właśnie od sklepu info, że dostaję zwrot gotówki za mysz, a tam chyba było 229 zł na paragonie. Takiego rozwiązania jakoś nie wziąłem pod uwagę. xD


Teraz te myszy minimalnie podrożały przez spadek złotego, ale w sumie mam dylemat co zrobić. Niby mogę kupić nową w x-kom za 199 zł, ale co... znowu będę im reklamował jak ten switch rolki będzie robił problemy? :D Bez sensu. Ewentualnie kupię i zostawię tak jak jest.
Dalej nie ogarniam jak logitech mógł w swoich myszach odwalić taką fuszerę i dalej jest to kontynuowane... nawet w GPW.

Bardziej byłem ciekaw co logitech wykmini z tym switchem. Czuję się po części zawiedziony tym rozpatrzeniem reklamacji :P



Edit.
Co o aktywacji mouse3, to ja wiem, że tak się da bez problemu aktywować przycisk. Jednak chodziło mi o zobrazowanie jak wygląda ten luz w konre pure be, którą kupiłem. Ta moja stara tego problemu nie ma. Lekka grzechotka na boki, to jakby jakiś mechanizm w środku latał. Chyba standard.

To nie tyle ruch prawo-lewo, chociaż tak to wygląda, tylko bardziej rolka się lekko nachyla w prawo.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 09-09-2019, 01:35 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.