• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Ja czekam na glorious model o- czuję że to może być to. Ostatnio na licytacji wygrałem Zowie FK2 za 120zl i jest prawie idealnie! Troszeczkę jeszcze za duża pod claw i dłoń 18.5. A jako ze model o jest prawie kopią FK a wymiary 120mm może być idealnie.
Odpowiedz
Kupię używaną G703 i zobaczę jak mi podejdzie, bo dosyć tanio je można wyrwać. Zostanie dla rodziców jak coś po prostu do PC.

No ale wtedy bym pewnie sobie kupił wersję hero. Waga 95g z tym sensorem (pewnie mniejsza bateria) więc ujdzie. Ciekawe jak kształt, bo miałem kiedyś chwilę G403 prodigy czy jakoś tak i coś mi w niej nie pasowało. No i też problem z latającą rolką był w niej.

Jak z przyciskiem pod scrollem w tym modelu? Sprawdzałem corsair i tutaj problemu nie ma, ale w sumie zauważyłem problem jaki ktoś i w recenzji. Łatwo spowodować problemy z łącznością. Teraz np. miałem nadajnik od g305 blisko, to corsarz łapał wyraźnego laga.
Odpowiedz
Siemano, dawno mnie nie było. Wyszła może ostatnio jakaś ciekawa myszka na mniejsze dłonie?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Glorius model o- (120mm) wyjdzie 28 sierpnia , ja czekam :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
HardPC mi pisał ze 23... Ale września :D. Ale już przedsprzedaż prowadzą. Już bym zamówił i czekał, ale chcę by na allegro wystawili. Mam tam trochę bonów z zniżkami :D
Odpowiedz
No właśnie ostatnio czytałam o niej, że ponoć jakiś hit, że jest mega lekka i dobra. Ciekawe jak z precyzją, kablem i wygodą.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Rocket Jump Ninja teraz właśnie zrobił materiał o Cooler Master MM710. Mała, lekka mysz :). Możesz sprawdzić :).
Odpowiedz
Czy stara kone pure np. military czy black różni się wymiarami jakoś od owl-eye?
Odpowiedz
Testowałam wszystkie te wersje i za bardzo nie zauważyłam różnicy w wymiarach czy wygodzie. Ale i tak królowa jest tylko jedna - Kone Pure Black Edition. Ten materiał aż chce się macać :D

(08-25-2019, 10:45 AM)DyndaS napisał(a): Czy stara kone pure np. military czy black różni się wymiarami jakoś od owl-eye?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
(08-25-2019, 11:04 AM)Ewelina napisał(a): Testowałam wszystkie te wersje i za bardzo nie zauważyłam różnicy w wymiarach czy wygodzie. Ale i tak królowa jest tylko jedna - Kone Pure Black Edition. Ten materiał aż chce się macać :D

Chce się macać aż ta powłoka nie stwierdzi, że się musi "zbiodegadować".

Tutaj bliżej nadgarstka gdzie łączy się góra z bokami, po prostu ta powierzchnia odpada. Niby na ten moment nie jakoś strasznie, ale jednak i pewnie to będzie postępować.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.