• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Dzień dobry forum. I ja też się zastanawiam nad kupnem model o- choć jeszcze na horyzoncie jest mm710 cooler mastera. Z tym, że ten kształ akta mastermouse s chyba mi nie leży. Chciałbym przesiąść się z zowie za12, która kształt ma świetny (choć imho mogłaby być niższa), ale jeszcze nigdy na żadnej myszy ręka mi się tak nie pociła...
Odpowiedz
Jesteśmy już oczywiście po premierze FinalMouse Ultralight Pro 2, która okazała się być przeogromnym blamażem.
Rumor związany z wykorzystaniem pianki, okazał się być prawdziwy, lecz finalny produkt zawiera wyłącznie dodatkowe "grip-tape'y", dzięki którym można o krztynę zwiększyć rozmiar myszy.
Waga 40 gramów, to wartość jak się dowiedzieliśmy - oderwana od rzeczywistości, FM łgało mówiąc o innowacji w tym aspekcie - mysz waży 50 gramów, wyłącznie z faktu bycia mniejszą Air58.
Sensor PMW3360, posiada odgórnie narzucony limit 500Hz - jest to niestety gromka wada.
Przekleństwo myszy FinalMouse - "scrollwheel", pomimo uporczywości, najprawdopodobniej nie został zmieniony, wada ta była podmiotem dezaprobaty społeczności.
Horrendalna kwota za produkt Motospeeda (jakość ich OEM-ów, definiuje szereg myszy Dream Machines), 120$ jest wręcz osłupiająca, toć to niemalże nowa G Pro Wireless.


@DyndaS
Włosy już były, najprawdopodobniej jakiegoś kitku;)
> https://bit.ly/2STwk8J
Jak mikro-przełączniki?
Swoją drogą, chyba nic cichszego niż SF600 nie dostaniesz;]

@ingan.doped
Hej, hej, hej.
Wspomniane przez Ciebie myszy, są naprawdę pomniejsze - kontemplowałbym nad generyczną wersją - Model O.
Oczywiście Glorious, będzie niższy, seria "ZA" wydaje się naprawdę korpulentna w dłoni.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
U mnie było więcej, ale skoro myszka walała się po łóżku, to pewnie moje :D

Faktem jest, że takiego masakrycznego syfu w środku to się nie spodziewałem, ale 10 lat robi swoje.

Nadal nic nie wiadomo co do sensora i wagi kain 200 hmmm...
Odpowiedz
https://youtu.be/d1dftgQKTu0 jemu się chyba podoba :).
Odpowiedz
(07-30-2019, 10:42 PM)XeXu napisał(a): Wspomniane przez Ciebie myszy, są naprawdę pomniejsze - kontemplowałbym nad generyczną wersją - Model O.
Oczywiście Glorious, będzie niższy, seria "ZA" wydaje się naprawdę korpulentna w dłoni.
Tak, wiem, że te myszy są mniejsze, ale już mnie ten rocketjumpninja, który nawet zmienia metodę mierzenia ręki, byle mu pasowała do finalmousa myli. :P Generalnie mam rękę taką jak on - 18 cm na 9 cm i mi zowie za12 pasuje, ewentualnie milimetr/dwa mogłaby być krótsza, a tymczasem on zmienia myszkę na 115 mm... Wiem, że nawet Glorious O jest niższy, ale za to jeszcze dłuższy od zowie za12. Chyba 128 mm do 124 mm u zowie. A długość O- to 120 mm. Jak teraz trzymam zowie za12 palm gripem z tendncją do lekkiego podnoszenia palców do fingertype podczas większej akcji, to jeszcze krótsza mysz będzie wymuszać więcej fingertype?
Odpowiedz
Tą Zowie Za 12 to masz białą czy czarną?
Czarna- powierzchnia matowa, pot bardziej wnika w powierzchnię.
Biała- powierzchnia glossy-gładka, pot po prostu plywa po myszy, nie wnika w powierzchnię.
Krótko mówiąc czarna ma lepszą powierzchnię. Chociaż muszę nadmienić, że teraz zowie mieszało z tą czarną wersją raz była bardziej matowa raz mniej. Ostanio wrócili to matowej, musiałbyś sprawdzić w sklepie.

Nie wiem czy bardzo podobna do zowie za 12 będzie Endgame Gear xm1, garb z tylu ale chyba troche szersza i plaska.
Odpowiedz
No właśnie białą wziąłęm, żeby syf było widać i żeby to mnie prowokowało do jej czyszczenia...
Odpowiedz
Tak patrzę G Wolves Skoll, dosyć spora, może i by była ok, ale scroll jest mocno wysunięty do przodu, a to już mi mocno przeszkadza.
Odpowiedz
Na kanale RJN pojawiła się recka na temat myszy Razera.
Odpowiedz
Całkiem fajna, ale cena do niskich to zdecydowanie nie należy.

Jednak co mi się nie podoba, to uniwersalność pod prawo i leworęcznych. Chociaż nie wiem. Może w praktyce tak by mnie nie drażniły te przyciski itp. po prawej stronie.

No i chyba minimalnie za duża.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.