• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#91
No tak, ale G305 też ma sensor hero, a to niby tak długo nie wytrzymuje. Więc na baterii AAA 1000mAh, by musiała wytrzymać z 3 miesiące, a coś mi się nie wydaje. No a w każdym razie wedle tego co udało mi się kiedyś przeczytać na forach. Chyba, że jest tu jakiś użytkownik G305 i się pochwali jak to wygląda u niego przy intensywnym użytkowaniu jak dużo grania + przeglądanie neta.

Waga jednak będzie dosyć spora imo. 100-110g to jednak trochę za dużo, a nie byłbym jakoś zdziwiony gdyby i było więcej. "Podobno deklasuje", no własnie podobno, a nawet jeśli, to jednak jest to trochę za mało aby uzasadnić cenę. Tak czy inaczej nie ma podanego ani sensora, ani wagi, więc chyba jeszcze trochę przyjdzie na nią poczekać tak czy inaczej.
Odpowiedz
#92
(06-12-2019, 07:55 PM)DyndaS napisał(a): No tak, ale G305 też ma sensor hero, a to niby tak długo nie wytrzymuje. Więc na baterii AAA 1000mAh, by musiała wytrzymać z 3 miesiące, a coś mi się nie wydaje. No a w każdym razie wedle tego co udało mi się kiedyś przeczytać na forach. Chyba, że jest tu jakiś użytkownik G305 i się pochwali jak to wygląda u niego przy intensywnym użytkowaniu jak dużo grania + przeglądanie neta.

Waga jednak będzie dosyć spora imo. 100-110g to jednak trochę za dużo, a nie byłbym jakoś zdziwiony gdyby i było więcej. "Podobno deklasuje", no własnie podobno, a nawet jeśli, to jednak jest to trochę za mało aby uzasadnić cenę. Tak czy inaczej nie ma podanego ani sensora, ani wagi, więc chyba jeszcze trochę przyjdzie na nią poczekać tak czy inaczej.

Przecież właśnie g305 działa na 1 baterii przez kilka miesięcy, a przewidywany czas pracy w trybie energooszczednym to 3 lata.
Przypominam, że mysz Roccata to mysz bezprzewodowa z akumulatorem, więc należy porównywać stosunek ceny do jakości względem myszy bezprzewodowych z akumulatorem, czyli G Pro Wireless, g703, g903 czy rivala 650 - w porównaniu do konkurencji cena jest całkowicie uzasadniona.
Odpowiedz
#93
Sam się na ten temat nie wypowiem, bo bazuje tylko na tym co wyczytałem z komentarzy.

Główną wadą myszy bezprzewodowych jest ich duża waga i tutaj patrz... GPW. Oczywiście jest też ewentualna kwestia opóźnienia. Przy GPW czy G305 żadnego problemu nie zauwazyłem, ale chyba inni producenci teraz też się chwalą bardzo niskimi opóźnieniami.

Kain 200 jak dodasz baterię 1000mAh raczej będzie ważył sporo. Dla mnie ~95g to raczej już takie maks. Wiadomo... pewnie da się przywyknąć, ale dla mnie to jednak jest pewien dyskomfort.
Odpowiedz
#94
Dalej mysz w x-kom wisi na statusie "dostawa wkrótce". Niby na hard PC podają, że dostawa ~20 czerwca.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie.

Pojawiają się podobno też pewne problemy jak np. luźne przyciski główne latające na boki (często), wheel rattle (sporadycznie?) oraz inny dźwięk czy ciężar kliku przycisku, lecz pytanie czy to kwestia samych omronów czy też może jednak konstrukcji głównych przycisków.
Odpowiedz
#95
Oni już mieli dostawę, ale w pierwszej kolejności wysyłają do tych, co złożyli preordery. Ja dostałem informację, że paczka w piątek została wysłana i jutro ma przyjść.
Odpowiedz
#96
hmmm... Pre-order to złożyłem 18 maja, chociaż fakt faktem mam, że z odbiorem w placówce x-kom.

Kiedy składałeś ten-preorder?
Odpowiedz
#97
(06-16-2019, 12:05 PM)DyndaS napisał(a): Pojawiają się podobno też pewne problemy jak np. luźne przyciski główne latające na boki (często), wheel rattle (sporadycznie?) oraz inny dźwięk czy ciężar kliku przycisku, lecz pytanie czy to kwestia samych omronów czy też może jednak konstrukcji głównych przycisków.

Separowane przyciski zdają się być wyjątkowo kapryśne, chybotliwością wspomagając problemy z eksploatacją Omronów - najpewniej właśnie konstrukcja wpływa negatywnie na ich działanie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#98
to gibanie się na lewo i prawo przycisków to tym się nie przejmuj nikomu normalnemu to nie przeszkadza i w zerowym stopniu wpływa na grę... praktycznie w każdym modelu z osobnymi przyciskami tak jest. Chyba, że to jest w ogromnym stopniu to sporadycznie trafi się taki egzemplarz i nie jest regułą. To czy siła nacisku i dźwięk jest inny to już uroda omronów, wbrew pozorom to Huano mają bardziej jednolite, tam przeważnie tylko dźwięk jest inny jak coś
Odpowiedz
#99
Ogólnie patrzyłem, to własnie w model o ten problem latania przycisków na boki jest spory i nawet to sporo ludzi porównywało z innymi myszami. Ktoś też wrzucił nagranie jak to u niego wygląda na przykładzie 3 myszek i każda inaczej.

Zobaczymy co mi się trafi.
Odpowiedz
(06-16-2019, 08:29 PM)DyndaS napisał(a): hmmm... Pre-order to złożyłem 18 maja, chociaż fakt faktem mam, że z odbiorem w placówce x-kom.

Kiedy składałeś ten-preorder?

Preordery były w marcu: https://www.pcgamingrace.com/blogs/news/...nouncement
wtedy też składałem zamówienie w sklepie i chyba jako preorder liczą się sztuki, które ludzie zamawiali w tym okresie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.