• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#69
Nie wiem... przyjdzie ten Glorious Model O i jak mi będzie pasować kształt/rozmiar, to po prostu zostanie. Ewentualnie może G Pro Wireless potanieje, a może i te wady poprawią, to wtedy pomyślę nad zmianą. Chociaż ten Glorious ma bardzo niską wagę i oraz elastyczny przewód, więc powinno być git.

Najbardziej mnie martwi jedynie kwestia rozmiaru, bo mysz jest po prostu duża. Może Glorious wypuści za kilka miesięcy mniejszy model. Kto wie.

Edit.
Ciekawe w sumie czy tego 29 maja będą u nas te myszki. Oficjalna premiera już się odbyła, ale u nas opóźnienie 2 tygodnie.

Co do logitecha to fixit potrafi tylko napisać:

Cytat:Uprzejmie proszę o zgłoszenie reklamacji w naszym serwisie  https://rma.fixit-service.com/

celem przeprowadzenia dokładnych testów urządzeń.

Prosiłem aby sprawdzili u siebie czy takie coś występuje, to najwyraźniej to zlali.


Edit.2

Co do G Pro Wireless, to przy intensywnym użytkowaniu po 2 tygodniach zostało 25% baterii. Także starcza na 2 tygodnie spokojnie. Ciekawe ile się będzie ładować do 100% z 25%. Czas start 15:40.

Przy G305 zauważyłem pewien "mój" problem, a mianowicie zdarza mi się czasem przypadkowo wcisnąć główny prawy przycisk myszy. Może to przez ten kształt/rozmiar z combo mojego chwytu.

Edit.3

40 minut z 25% do 75% czyli w doładowało 50%

55 minut jest 90%

Końcówka długo się ładuje, bo 17:03 i jest 98%... już 99%.

17:15 100%.

Czyli od 25% do 100% potrzeba 1h 35 minut minut aby naładować

Czyli im dalszy etap ładowania tym trwa to dłużej. Ostatni 1% to już w ogóle mega długo.

Edit.4
No i potwierdzam ponownie, że jeśli ktoś ma suche dłonie, to gripu nie ma żadnego i mysz po prostu się wyślizguje.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-19-2019, 05:45 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.