• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#53
(05-16-2019, 09:06 PM)FreeQ napisał(a): Płacisz za mysz bezprzewodową która posiada sensor hero nie tracąc na precyzji :). Dodatkowo bezprzewodowa mysz o wadze 80 gram :). Na to poszła twoja kasa. 
Może po prostu jesteś przewrażliwiony? W sumie sporo kasy poszlo... Trzeba było brać Logitech G203 cena jakości do wydajności jest aż skandaliczna :). Testowałem wiele myszek ale i tak wróciłem do niej :). Dla mnie jedyna wada to czasem ten dwuklik... Ale nauczyłem się z tym żyć :)

Przecież mam G305 też w łapach. Jednak mysz za mała po prostu i wręcz taki "przykucz" dłoni jest po pewnym czasie używania. Ona chyba tez ma ten sensor hero, a jakoś kosztuje 180 zł :P

Zresztą z baterią AAA + kawałkiem folii mam wagę taką samą jak G102 czyli 85 gram. No dobra chyba 86, a nie ma kabla.

(05-16-2019, 09:16 PM)XeXu napisał(a): Jesteś w stanie reprodukować problem używając G305?
Scroll również wspomożony jest mikro-przełącznikiem SMD Tactile.


Tak, przecież napisałem na poprzedniej stronie, że zarówno G305 jak i G Pro Wireless ten sam problem.


(05-14-2019, 08:46 PM)DyndaS napisał(a): Zauważyłem też dziwną przypadłość rolki w G305 oraz G Pro Wireless. Ogólnie zamykam karty często przyciskiem rolki no i... Jak wcisnę rolkę i trzymam mocno to jest ok, ale jak delikatnie zmniejszę nacisk to karta mi się zamyka tak jakbym zwolnił przycisk rolki. Nie czuję aby rolka podniosła się choćby minimalnie w górę. Dziwne to.


Sprawdziłem kone pure i to się tak nie zachowuje.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-17-2019, 12:03 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.