• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#37
ZA13 ma chyba ten sam albo bardzo podobny profil co i HyperX Surge. Niezbyt mi ten kształt podchodzi.

Nad S2 myslałem ale:
1) Wolę czarną myszkę, ale od biedy by i ta niebieska uszła
2) Podobno gówniana rolka, a ja jednak lubię mieć dobrą rolkę, bo sporo jej używam.
3) Tylko jest wersja z połyskiem. Nie wiem jak tu z gripem. Widziałem jak ją ludzie modowali na mat tą chropowatą częścią gąbki do naczyń.

Ogólnie kształt też raczej bardzo dobry, ale 320 zł za przewodową z gównianą rolką?


Niby i bym mógł wydać te 500 zł na mysz, ale wychodzę z założenia, że pochodzi to 2 lata, góra 2,5 i mysz do zmiany...

Zastanawiam się w sumie jak trwałość powierzchni myszy, przycisków oraz rolki w g pro wireless. Przełączniki od biedy da się zmienić, ale gorzej z resztą.


PS.
Używam tak G305 i idzie tego używać, chociaż jest mała przez co dłoń i nadgarstek się męczy.

Ten boczny przycisk bliżej tyłu, faktycznie jest bardziej schowany niż drugi, a od góry to już w ogólnie obudowa mocno na niego nachodzi. No i to własnie powoduje ten problem przy wciskaniu całym paluchem.

Imo jak ktoś lubi małe gryzonie, albo ma małą dłoń, to świetna mysz za tą kasę. Oczywiście zakładając, że ktoś chce bezprzewodową.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-09-2019, 07:05 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.