• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#34
Kone pure sprawia wrażenie solidniejszej. Szczególnie jeśli mowa o przyciskach bocznych czy tych od dpi. 

Rolka ma dużo bardziej wyczuwalne przeskoki.

Powierzchnia surge może i ok, ale sprawia wrażenie nietrwałej. Może się mylę, ale takie mam odczucia. Może też kwestia, że ta moja już jest "wyślizgana"

Kształt myszy kwestia przyzwyczajenia, lecz tak jak już wspominałem dużo ciężej mi jest szybko przenieść mysz z miejsca na miejsce. Przy kone pure bez żadnego wysiłku czy ściskania myszy  mogłem ją podnieść i przemieścić. Tutaj nawet używając z 2x więcej siły ta mysz sprawia wrażenie jakby mogła wypaść z dłoni.

Dalej mam dylemat z tym kształtem, bo na kone pure przez to, że jest  trochę szersza i nie taka "szpiczasta", to sporo wygodniej na niej leży dłoń.

RGB nie oceniam, bo nie interesuje mnie to. Po prostu od razu wyłączyłem, lecz widać, że jest ono tutaj zaawansowane.

Edit.
Mysz ogólnie dobra.

Od tego kształtu boli mnie trochę jednak już nadgarstek po 2 dłuższych sesjach grania. No ale może kwestia przyzwyczajenia. Pamiętam, że jak się przesiadłem z płaskiej klawiatury na mechanika miałem podobnie.

Jest dosyć agresywnie zaokrąglona na górze i potem mocno schodzi w dół we wszystkie strony.

Edit.2
Mam i G Pro Wireless.

Kurde niedobrze... fajna jest :D

Chociaż jak tak się ją maca, to sprawia wrażenie tandety materiałowej xD ...lecz pewnie potęguje to po prostu kwestia lekkiej wagi pomimo baterii. Gdzieś tez musieli przyciąć aby to tyle mogło ważyć.

Dobrze leży w dłoni no i ten brak kabla i niska waga. Kształt to coś pomiędzy Kone Pure, a tym HyperX Surge.

Co na minus to przyciski główne trochę sprężynują.

Edit.3

Gdyby tak zrobili Kone Pure Wireless minimalnie większą (dłuższą) ~90g...

Edit.4

Jeśli dłonie są bardzo suche, to grip na g pro wireless jest zerowy. Kone Pure dalej świetny.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-08-2019, 04:30 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.