• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#30
Dobra. Odebrałem HyperX i ogólnie nie wydaje się większa niż kone pure, bo niby jest dłuższa, lecz nieodczuwalnie, a za to jednak jest węższa sporo.

Odczucia takie po 10 minutach latania po pulpicie.

Co mi się nie podoba. Jest taka szpiczasta (bliżej tyłu) i wąska w tym najwyższym punkcie. Na kone pure zdecydowanie lepiej leży dłoń., bo ten najwyższy punkt jest bliżej środka i też nie opada tak gwałtownie ani z przodu ani z tyłu myszy.

Rolka chodzi poprawnie, ale jej przycisk ciężko i też trochę ta rolka jest wysunięta zbyt do przodu. Nie ma też charakterystycznego kliku, a jest on cichy. Dużo używam tego przycisku pod rolką, więc lipa, że tak ciężko chodzi. 
Przyciski boczne sprawiają wrażenie tandetnych. Ten bliżej tyłu myszki jest w bardzo poręcznym miejscu i jest spory, jednak ten przedni jest dużo dużo mniejszy. Nie podoba mi się to.

Główne przyciski chodzą dobrze.

Powłoka bardzo dobra. Fajny grip, lecz nie jak dobry jak w kone pure jak często się podnosi mysz. Pewnie też wyprofilowanie robi swoje.


Mysz raczej wróci do sklepu.  Do kształtu bym pewnie przywykł (tak myślę), ale przycisk pod tą rolką mnie do niej mocno zniechęca już na starcie.

Zobaczę jak będzie po 2-3 dniach użytkowania.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-07-2019, 02:16 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.