• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#17
No własnie też się trochę tego obawiam z tym rozmiarem i w ogóle.

Motospeed znam. Kiedyś zamawiałem klawiaturę dla rodziców do PC, ale stwierdziłem, że ta "chińska" czcionka i ogólnie bez sensu przekombinowana. Kupiłem używanego mechanika na brownach za śmieszne pieniądze z najprostszymi  keycap'ami, a tamto sprzedałem nawet chyba drożej niż kupiłem. Myszkę motospeeda własnie rodzice też użytkują, a dokładniej model v30, która jest bardzo poprawną myszą jak za te pieniądze jakie dałem (45-50 zł). Chociaż w pierwszej sztuce trafiłem na rozklekotanego scrolla. Jednak gearbest mi wysłał drugą sztukę i była git.

Co do finalmouse czytałem trochę i podobno totalny cyrk z tą myszą, jej sprzedażą i ogólnie.

Chyba, że nie opłacać tego hyperx za 199 i poczekać do czerwca. Ten kone pure ma straszny doubleclick na ten dzień. No ale z drugiej strony bym sobie musiał ogarnąć lutownice i cały sprzęt, aby wymienić przełączniki (mam w domu te 50 mln 2 sztuki). Do tego też pewnie kupić ślizgacze. niby też zanim bym kupił lutownicę (pewnie z chin), to też przyjdzie za dobry miesiąc. No a jak już bym kupował to coś lepszego od razu.

Albo opłacić, pobawić się z 2 tygodnie i jak nie podejdzie to zwrócić tego hyperx.

Chyba by było prościej gdzieś pojechać z samym pcb aby mi wymienili przełączniki, choć nie wiem ile za takie coś sobie liczą. Muszę wiedzieć aby wykminić czy to ma sens. No bo jak mi ma policzyć 20-30 zł, to bym się prędzej zastanowił czy nie lepiej kupić po prostu za 40 zł jakiś tani zestaw z allegro.

Czy znasz jakieś dobre patenty jak zdjąć ślizgacze minimalizując ich "uszkodzenie"? Chodzi o to aby się nadawały do kolejnego użytku o ile to możliwe.


Edit.1
Myślałem, że mam 2x 50 mln. Zamawiałem je z 2 lata temu i w sumie teraz patrzę to mam nawet 4 sztuki, ale. 2x 20mln i 2x chyba 5mln o ile się nie mylę

[Obrazek: N3MIQwc.jpg?1]


Edit.2
dobra znalazłem:
Cytat: aby móc odkleić i przykleić ślizgacze bez ich zniszczenia, należy podgrzać je przez chwilę np. suszarką. Jak zobaczycie, że klej pod nimi "zmiękł" odklejamy je delikatnie, odkładamy na bok i jak będziemy skręcać myszkę to znowu podgrzewamy i przyklejamy, dokładnie dociskając je do myszki. 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-02-2019, 07:01 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.