• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#12
Wybór akuratnej myszy, zdaje się być jedną wielką koncesją.

Mionix Castor
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ix-castor/
Omron D2FC-F-7N 20M, enkoder TTC, relatywnie niska mysz, przede wszystkim, oficjalna dystrybucja to mogiła.

Cougar Surpassion
> https://www.youtube.com/watch?v=3-xY5y528HE
Bardzo fajne wnętrze: Omron D2FC-F-K 50M, enkoder ALPS, drugoplanowe przełączniki Kailh, o żywotności pięciu milionów kliknięć,
jedynie kontroler Vision, to ewokacja budżetowych produktów.
Kontury mogą zbliżyć do EC2-A, lecz będzie to mysz w odczuciu mniejsza.
Niestety, przekleństwo wagi ciąg dalszy - 98g, wynikające z zastosowania wyświetlacza LCD i ogólnej integracji z nim związanej, w celu manualnego sterowania ustawieniami sensora, w miejsce oprogramowania.
De novo - anemiczna dostępność, jedną sztukę sprzedaje forumowicz.

Cougar Minos X5
> https://www.youtube.com/watch?v=wNnllstDCwI
Omron D2FC-7-K 50M, enkoder ALPS, kwestionujące przełączniki poboczne, wysoce budżetowy szczebel.

Dosyć wyjątkowo, stanowczo zastanowiłem się nad ekstrawaganckimi myszami Zowie - Divina.
Pryncypalne credo, połowicznie wypełnione świetnie; 122mm x 59mm x 38mm, 89g, przełączniki Huano Blue dot i Red dot - 20M i 5M, acz...
Dezaprobata od lat jest ta sama - scroll.
Autorska konstrukcja Zowie, jest archaiczna - optyczny enkoder cholernie terkocze, jednoznacznym głosem, to nigdy nie był dobry komponent żadnej ich myszy.
Sporadycznie zdarzały się konkretne sztuki, w których scroll zatrzymywał się pomiędzy stopniami, powodując niechciane skok - straszliwa niedogodność, jeżeli jakaś akcja jest do niego przypięta, żyję w nadziei, że nadeszła solucja w serii Divina.

Kolejnym minusem, jest "glossy coating".
Błyszczący plastik może wzmagać potliwość, nawet jeżeli nigdy nie był to problem, bardzo łatwo się brudzi, jeszcze gorzej czyści.
Problem rozwiązać można, najpoczciwszym papierem ściernym.

Jupiter.
Posiadając zarówno FK, ZA jak i przez krótki okres czasu EC, jestem zdania, iż myszy Zowie paskudnie chybko ramoleją.
Kilkuletnia ZA13, którą używa mój kuzyn, dostarcza abominacji za każdym razem - przyciski główne stały się niemiłosiernie chybotliwe, skrzypią, kwiczą, podły "feeling".
Być może jest to szkopuł czysto inżynieryjny, ewolucja nigdy nie była patriarchalnym aspektem tej marki, już dawno powinni odseparować główne przyciski od konstrukcji.

Pisząc to wszystko, zastanawiam się czy po prostu nie p*********ć pomniejszych postulatów dotyczących jakości i trwałości, skupiając się wyłącznie na przyciskach głównych i scrollu, wszystko co przychodzi mi do głowy, ma zawsze kompromisy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - XeXu - 04-30-2019, 10:04 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.