• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#4
Strix jest regularnie dostępny na Alle, za symboliczne kilkadziesiąt złotych.
Enkodery TTC i ALPS, są nagminnie stosowane.
ALPS owiany jest wielką rewerencją, TTC nierzadko spotykane są w budżetowych myszach.
Wspomniałem o tym z powodu żywotności, pierwszy raz spotykam się z tym scrollem, zazwyczaj implementacja enkoderów TTC, to elekcja koloru niebieskiego - "Blue core", który szacowany jest na pięć milionów cykli.
Roccat ostatnimi czasy, bliżej współpracuje z TTC, scroll Kone Aimo bazuje właśnie na ich enkoderze, acz jest to akuratna wersja "Blue core".
Czy trzeba się bać? Niekoniecznie, lecz jest nieco dziwna sytuacja, w końcu mysz kosztuje ponad dwieście złotych.

Logitech G102, to odpowiednik G203 na rynek azjatycki, mysz przywędrowała do nas właśnie z tego kontynentu, wykluczając opłacalność nabycia G203.
Mercury to autorski sensor Logitecha, jest naprawdę świetny i jednostronnie usytuowany w ścisłej czołówce hierarchii, razem z PMW3360 i jego rozwiniętymi wariantami.

Problem dwuklików, jest eufemistyczny.
Przede wszystkim, ogromnie wpływa na to konstrukcja myszy - takie same przełączniki, w dwóch różnych myszach, mogą zepsuć się w zupełnie innym od siebie epizodzie czasu.

Asus Strix Claw - Japan Omron D2F-01F, 1M.
Cooler Master MasterMouse 520 - Omron D2FC-F-7N, 20M.
HyperX Pulsefire Surge - Omron D2FC-F-K, 50M.
Logitech G102/G203 - Omron D2FC-F-7N, 10M.

Być może przyjdzie mi coś jeszcze na myśl, albo inny forumowicz mnie wyręczy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - XeXu - 04-29-2019, 03:38 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.