• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#3
Dzięki za pomoc i rozbudowany opis :)

Żywotność tej gumowej powłoki też nie jest zbyt długa. Zauważyłem, że bliżej nadgarstka gzie jest połączenie boków i góry, też już są jej ubytki. Po prostu się "zdegradowała.

Ciekawa rozbieżność cenowa myszek jaki mi polecasz.

Obecnie białą kone pure owl-eye można wyrwać fajnej cenie 165 zł, ale nie wiem w sumie czy chcę trzeci raz brnąć w kone pure. Choć ogólnie fajna mysz.

ASUS Strix Claw - coś drogi jest. Czasem on nie był tańszy z 2 lata temu? Przyznam, że też mi gdzieś przeszedł przez myśl . Nie jestem też fanem nadmiaru przycisków na myszy. Ogólnie dostępność tej myszy u nas w kraju jest taka średnia. Chyba bym ją odpuścił przez combo tego wszystkiego.

CM MM520 - hmmm.... nie wiem czy mi by w ogóle podszedł ten kształt

HyperX Pulsefire Surge - dzięki, że o niej mi przypomniałeś, bo pamiętam newsy z nią i mi się własnie spodobała patrząc na wygląd i wymiary. Też tak sobie nawet pomyślałem, że może sobie kupię jako następna wtedy. Może i warto spróbować. Cena 240 zł. 5g cięższa niż kone pure Jakie tam przełączniki siedzą? No własnie się kurde obawiam, bo widzę, że ta powłoka to do 2 lat i się degraduje.
Wytłumacz dokładniej o co chodzi z tym Enkoder TTC i czy trzeba się bać.

Logitech G102 i G203 to te same gryzonie 1:1? Cena przyznam, bardzo niska. Przy G203 coś 2-3 osoby się skarżyły na dwuklik.

Wiesz może jakie sensory i przełączniki siedzą w poszczególnych modelach?



Edit.

CM MM520 - PWM3360
G102 - podobno jakiś Mercury, ale nie wiem co to w ogóle jest.
HyperX - PWM3389

Czytam te opinie na amazonie i takie mam mieszane odczucia. Ogólnie pojawia się trochę info o dwukliku w HyperX, gdzie tam podobno omrony 50 mln kliknięć.

Chyba, że wziąć po prostu zamówiąc trzy i zostawić tą, która mi najbardziej podejdzie.

HyperX najbardziej mi się podoba wizualnie i w sumie kształt może być spoko. Jednak cena i te opinie z dwuklikiem trochę odstraszają.


PS.
Czy przychodzą Ci jeszcze jakieś inne gryzonie na myśl?



Edit.2
Akurat w komputronie do końca maja jest hyperx za 220, a do jutra w euro za 199 zł.


Edit.3
Byłem dziś w komputronie obmacać to co mieli i:

Hyperx, nie wiem jakaś taka mała się wydaje w porównaniu z kone pure. Może przez to, że kone pure jest taka "napompowana" ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Przewód stosunkowo sztywny.,
Przyciski też nie mają dobrze wyczuwalnego kliku. No i faktycznie ciężka.

G203 trochę głośne przyciski, ale ogólnie wydaje się dla mnie tez trochę za mała. Może też kwestia przyzwyczajenia, ale jednak chciałem coś większego.

CM mm520 niestety nie mieli

Sprawdzałem też Rival 110 i straszna tandeta ta mysz. Niby nowa, a sprawiała wrażenie takiej starej zajechanej z wciąż sprawnymi przyciskami.

Właśnie też przymierzyłem G403 przy okazji , którą kiedyś miałem kilka dni. No i ona własnie jest za duża. Widać, że tutaj problem jest taki, że własnie jest taka przesadnie "napompowana". Kone pure jednak robi to w dobry sposób poprzez odpowiednie wyprofilowanie.


No to teraz mam dylemat czy zamawiać hyperx oraz g103 licząc, że przywyknę i mi podejdzie czy szukać czegoś innego.

No a moze jakieś minimalnie większe pozycje niż te wcześniej polecone?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-29-2019, 01:23 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.