• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#81
Kurde, jakby Cooler Master robił swoje peryferia specjalnie dla mnie :D. Kształt grzbietu przypomina trochę MasterMouse S który mi świetnie podchodził pod mój chwyt, gdyby nie fakt jakości wykonania myszy :). No ale możliwe że tutaj jakość będzie lepsza, pozostaje czekać na pierwsze recenzję :). Wcześniej mi dali świetny headset który bardzo mi pod pasował jakością dźwięku i wygodą. Powoli się staje moją ulubioną marką :)
Odpowiedz
#82
(05-31-2019, 10:03 AM)balzi78 napisał(a): No właśnie chodzi mi o czystość w środku. Przecież kurz, paprochy i złuszczony naskórek będą wpadać przez te otwory, nie ma bata. Na zewnątrz przetrzesz szmatką, ale przecież nikt nie będzie rozkręcał myszki, zwłaszcza w okresie gwarancyjnym ;)

Sprężone powietrze lub odkurzacz. Od biedy patyczek higieniczny z izopropanolem jak się faktycznie zasyfi.

Coś tam do środka wiadomo się bedzie dostawać, ale coś za coś.

Jeszcze 2,5 tygodnia czekania. Oby mi kształt podpasował, ale raczej powinien. Niby duża, ale niska, chociaż chodzą też słuchy, że glorious planuje mniejszy model.
Odpowiedz
#83
2:16 małe porównanie CM z glorious

CM ma powłokę na elektronice przeciw zalaniu oraz "antykurzową". Glorious pewnie ma to samo.



Odpowiedz
#84
Jeszcze ponad tydzień wyczekiwania na model o.

Tak też wyczaiłem, że roccat wypuszcza nowy model bezprzewodowej myszy, lecz jeszcze nie wiadomo nic w kwestii sensora: https://pl.roccat.org/Mice/Kain-200-AIMO

Przewodowy odpowiednik ma sensor: ROCCAT® Owl-Eye z 16000 dpi.

Rozmiar taki M/L. Waga przewodowej 89g. Mysz dosyć wysoka. Pewnie bezprzewodowa z 110g? Tak coś bym obstawiał.

Edit.

Cena 70$ :D

Aż strach myśleć ile będzie za bezprzewodową.

https://www.techpowerup.com/reviews/ROCC..._120_AIMO/
Odpowiedz
#85
Z podobnych do Kone Pure będzie również nadchodząca Xtrfy Project 4.
Odpowiedz
#86
Przesadzili z ilością otworów. Cena też wyższa. Kabel wygląda na sztywny. Jeśli będzie ok to zostanę po prostu przy model o.

Jednak kusi mnie pójść w coś bezprzewodowego, ale też lekkiego. G Pro Wireless ma grzechotanie przycisków, ale to da się znieść, oraz ten problem z rolką... Za takie pieniądze niedopuszczalne.

Najwyżej posiedzę rok na model o, a potem nie wiem może gpw stanieje, może poprawią, może coś innego wyjdzie fajnego.
Odpowiedz
#87
Kabel ma być podobny do tego w modelu O
Odpowiedz
#88
Ten Roccat wygląda naprawdę fajnie.
Zdecydowali się usadowić przełączniki i scrolla na osobnym PCB, co oczywiście zwiększyło wagę, ale recenzja naprawdę pompatyczna.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#89
Bezprzewodowa 425 zł podobno koło, ale pewnie więcej. Ciekawe jak waga, bo pomiary mówią, że przewodowa, nie 89, a 92g.

Widziałem, że zowie dało matowe wersje S1 i S2.
https://www.youtube.com/watch?v=O-yAAu9mUJk

Tak mnie zastanawia czemu u nas takie wysokie ceny zowie. Beardedbob (chyba usa) mówił, że u niego model o i zowie s1/s2 ma porównywalne ceny. U nas 220 i 320 zł co jest dużą róznicą.


Edit.
Podobno wersja przedprodukcyjna 92g. Te finalne mają mieć 89g. Ciekawi mnie waga tego Kain 200. Bateria litowo-jonowa 1000 mAh. Jakoś nie widzę zbytnio aby to mogło ważyć poniżej 100g. No chyba, że roccat by wersję 200 zmodyfikował i odchudził jakoś? Raczej tylko bezsensowne nadzieje.

Dalej nie wiadomo nawet jaki sensor tam będzie siedział.

Cena 420-450 zł też trochę zaporowa. Mysz by się musiała czymś solidnie wyróżniać na tle konkurencji, a się nie zanosi. G Pro Wireless ma bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz niską wagę.

Edit.2
Tak poszukałem i na baterii w GPW jest, że ona ma tylko 240mAh O_o

[Obrazek: JSUv3pk.jpg]


Jakim cudem to wytrzymuje aż 2-3 tygodnie ostrego użytkowania?
Odpowiedz
#90
Cytat:Jakim cudem to wytrzymuje aż 2-3 tygodnie ostrego użytkowania?
Bo jest na sensorze HERO, który był zaprojektowany właśnie w celu maksymalnej energooszczędności - według logitecha zużywa 10x mniej energii niż porównywalny pod kątem parametrów pmw3366.

Co do roccata to najprawdopodobniej będzie wyróżniał się wzorową jakością, ma również nowy, własny, opatentowany mechanizm przycisków, który podobno deklasuje nawet Logitecha.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.