• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#71
Kontaktowałem się z supportem logitecha, to zostało zrobione zgłoszenie i miałem im przesłać te nagrania w odpowiedzi na ich maila. Zrobiłem to 21 we wtorek, ale do tej pory brak jakiejkolwiek odpowiedzi... Pytanie czy olali temat czy aż tak długo schodzi im się z tym. Raczej to pierwsze.
Odpowiedz
#72
Cooler master niedługo ma wydać jakąś mysz 52g

https://webcache.googleusercontent.com/s...clnk&gl=us

https://www.reddit.com/r/MouseReview/com...er_leaked/
Odpowiedz
#73
Hipotetycznie, będzie to kształt MasterMouse S.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#74
Co do kształtu, to w sumie nic chyba na dzień dzisiejszy nie wiadomo. To zdjęcia jest z innej myszy chyba czy coś z tego co czytałem.

No ale waga nie sugeruje aby było to coś dużego, a po prostu małego, więc...
Odpowiedz
#75
Support logitecha się odezwał i... oczywiście kopiuj wklej xD


Cytat:Bardzo prosze aby przeprowadził Pan następujące testy, w celu wyeliminowania usterki:
1. Wypróbuj inny port USB; jeśli wcześniej korzystano z portu USB 3.0, spróbuj zamiast tego użyć portu USB 2.0. Sprawdź, czy odbiornik jest podłączony bezpośrednio do komputera, a nie do koncentratora, przedłużacza, przełącznika lub czegoś podobnego.

2. Sprawdź, czy problem nadal występuje zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym.

3. Sprawdź, czy mysz jest wystarczająco naładowana.

4. W oprogramowaniu do gier Logitech sprawdź, czy dostępna jest aktualizacja oprogramowania układowego dla myszy. Jeśli nadal nie masz oprogramowania, możesz je pobrać tutaj: http://support.logitech.com/en_gb/downloads/lgs

5. Spróbuj zmienić przyciski w ustawieniach (kliknięcie lewym przyciskiem myszy spowoduje kliknięcie prawym przyciskiem myszy, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy spowoduje kliknięcie lewym przyciskiem myszy), aby sprawdzić, czy problem przesuwa się między fizycznymi przyciskami myszy.

6. Przetestuj mysz na innym komputerze.
Odpowiedz
#76
[Obrazek: 8om4zMtH0EBTL2yH.jpg]
[Obrazek: VSHYrIZagugJ1oPI.jpg]
Bardzo fajna odpowiedź, dla rynku pomniejszych myszy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#77
Ciekawe w sumie jakie są jej wymiary, ale widać, że mała. Niby bardzo lekka a przewód wygląda na sztywny, więc lipa.

Tak teraz czytam, że to jeszcze wersja przedprodukcyjna i finalna ma mieć przewód opleciony paracordem. Rozmiarowo z tego co wychodzi, to coś rozmiaru G102 ale bardziej napompowana.
Odpowiedz
#78
Kompletnie nie widzę w jaki sposób da się utrzymać czystość tego gryzonia. Chyba, że mycie rąk co pół godziny i przykrywanie folią po pracy.
Chciałbym zobaczyć tego gryzonia po pół roku intensywnego używania.
Odpowiedz
#79
Może wystarczy go po prostu wyczyścić raz na 1-2 miesiące :P ?

Ciekawi mnie jednak czy te myszy mają zabezpieczoną elektronikę przed wilgocią bądź odrobiną wody.
Odpowiedz
#80
No właśnie chodzi mi o czystość w środku. Przecież kurz, paprochy i złuszczony naskórek będą wpadać przez te otwory, nie ma bata. Na zewnątrz przetrzesz szmatką, ale przecież nikt nie będzie rozkręcał myszki, zwłaszcza w okresie gwarancyjnym ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.