• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#51
Płacisz za mysz bezprzewodową która posiada sensor hero nie tracąc na precyzji :). Dodatkowo bezprzewodowa mysz o wadze 80 gram :). Na to poszła twoja kasa.
Może po prostu jesteś przewrażliwiony? W sumie sporo kasy poszlo... Trzeba było brać Logitech G203 cena jakości do wydajności jest aż skandaliczna :). Testowałem wiele myszek ale i tak wróciłem do niej :). Dla mnie jedyna wada to czasem ten dwuklik... Ale nauczyłem się z tym żyć :)
Odpowiedz
#52
Jesteś w stanie reprodukować problem używając G305?
Scroll również wspomożony jest mikro-przełącznikiem typu Tactile.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#53
(05-16-2019, 09:06 PM)FreeQ napisał(a): Płacisz za mysz bezprzewodową która posiada sensor hero nie tracąc na precyzji :). Dodatkowo bezprzewodowa mysz o wadze 80 gram :). Na to poszła twoja kasa. 
Może po prostu jesteś przewrażliwiony? W sumie sporo kasy poszlo... Trzeba było brać Logitech G203 cena jakości do wydajności jest aż skandaliczna :). Testowałem wiele myszek ale i tak wróciłem do niej :). Dla mnie jedyna wada to czasem ten dwuklik... Ale nauczyłem się z tym żyć :)

Przecież mam G305 też w łapach. Jednak mysz za mała po prostu i wręcz taki "przykucz" dłoni jest po pewnym czasie używania. Ona chyba tez ma ten sensor hero, a jakoś kosztuje 180 zł :P

Zresztą z baterią AAA + kawałkiem folii mam wagę taką samą jak G102 czyli 85 gram. No dobra chyba 86, a nie ma kabla.

(05-16-2019, 09:16 PM)XeXu napisał(a): Jesteś w stanie reprodukować problem używając G305?
Scroll również wspomożony jest mikro-przełącznikiem SMD Tactile.


Tak, przecież napisałem na poprzedniej stronie, że zarówno G305 jak i G Pro Wireless ten sam problem.


(05-14-2019, 08:46 PM)DyndaS napisał(a): Zauważyłem też dziwną przypadłość rolki w G305 oraz G Pro Wireless. Ogólnie zamykam karty często przyciskiem rolki no i... Jak wcisnę rolkę i trzymam mocno to jest ok, ale jak delikatnie zmniejszę nacisk to karta mi się zamyka tak jakbym zwolnił przycisk rolki. Nie czuję aby rolka podniosła się choćby minimalnie w górę. Dziwne to.


Sprawdziłem kone pure i to się tak nie zachowuje.
Odpowiedz
#54
W takim razie, masz odpowiedź - wadą jest właśnie ten mikro-przełącznik.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#55
Tyle to i ja się domyślałem, bo wcześniej wspominałeś, że oba te gryzonie mają te same mikroprzełączniki.

Teraz tylko pytanie czy wadliwa partia cy ten typ tak ma.

Znasz kogoś z G Pro Wireless bądź G305?

Ewentualnie można też sprawdzić G102/G203 jak to się tam zachowuje.
Odpowiedz
#56
Wiele osób z forum, sprawdzić można również G403/G603/G703.
Z pewnością Hya, Ewelina i Minciu dysponują Logitechami, liczyłbym właśnie na nich.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#57
A przypadkiem weszłam i widzę coś o mnie wspomnieliście. Co dokładnie mam sprawdzić? To chętnie sprawdzę.

Jeśli o to chodzi:
"Ogólnie zamykam karty często przyciskiem rolki no i... Jak wcisnę rolkę i trzymam mocno to jest ok, ale jak delikatnie zmniejszę nacisk to karta mi się zamyka tak jakbym zwolnił przycisk rolki. Nie czuję aby rolka podniosła się choćby minimalnie w górę. Dziwne to."

To u mnie w Logitech G203 coś takiego nie występuje, a trochę już czasu myszka ma. Więc możliwe że trafiłeś na taki egzemplarz.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#58
(05-17-2019, 02:17 PM)Ewelina napisał(a): To u mnie w Logitech G203 coś takiego nie występuje, a trochę już czasu myszka ma. Więc możliwe że trafiłeś na taki egzemplarz.

Zarówno G305 jak i G Pro Wireless identyczny problem, ale one mają te same mirkoprzełączniki, a G203 chyba ma inny z tego co rozumiem.
Odpowiedz
#59
A to może te modele mają już taką wadę. A szkoda, bo ostatnio myślałam o zakupie G305.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#60
Tak jeszcze śledzę anglojęzyczne forum, to ktoś podobno tez miał ten problem i zmienił switcha samemu na jakiegoś za 8 zł z aliexpress i problem rozwiązany.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.