• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza myszka (i podkładka?) do grania (niedroga, dobra dla amatora)
#14
Jak dobrze pamiętam G502 swietnie nadaję się do Claw. Wiec tu może być problem. Z tym macaniem myszek też bym tak nie przesadzal. Miałem podobnie jak ty kiedy szukałem myszki. Problem polega na tym(tak z mojej perspektywy) że pozycja ma znaczenie. Chodzi o to że ty je macasz na stojąco. A przed komputerem siedzisz. Dodatkowo dochodzą takie parametry jak odległość od biurka wysokość położenia reki. Niby nic, a jednak sumarycznie ma to znaczenie. Piszę o tym ponieważ też kiedyś kupiłem Rivala 310, w sklepie leżał idealnie. Potem jak już doszło co do czego byłem lekko zawiedziony. Dodatkwo dochodzi do tego preferecja mięśniowa, kiedy grałem po jakimś czasie uświadamiałem sobie że nagle mój chwyt się zmieniał na myszce w przeciwieństwie do tego co zakładałem.

Mówiąc ściślej moim naturalnym chwytem okazuje się byc claw. Natomiast Rival swietnie leżał w mojej dłoni w ułożeniu palm. Grałem, grałem i nagle "kurde coś jest tak", patrzę a moja ręka automatycznie(nieświadomie) przeszła na claw i nagle stwierdzam że mysz przestaje być wygodna. Wiem że zmianę chwytu można wytrenować. Ale po co :P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pierwsza myszka (i podkładka?) do grania (niedroga, dobra dla amatora) - FreeQ - 04-20-2019, 01:38 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.