• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier 250zł
#1
Witam, poszukuję słuchawek do gier w przedziale cenowym 150-250zł. Zastanawiałem się nad SL HD 668b lub SL HD 681 EVO, ale dysponuję trochę większym budżetem stąd moje pytanie: Jakie słuchawki polecilibyście? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi! Aktualnie używam karty dźwiękowej zintegrowanej z płytą główną, bodajże Realtek HD Audio

-jakie obecnie używasz? Sennheiser HD201
-czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
- jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Zastanawiam się nad kupnem, nie chciałbym wydać więcej niż 100zł
-słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% do gier
-jakiej muzyki głównie słuchasz? Rock, rap
-twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Jeżeli chodzi o słuchawki nieprzekraczalne jest 300zł
-stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Raczej dźwięk
-jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w cichym otoczeniu
-wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Wolałbym większą scenę
-czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie w najbliższej przyszłości
-dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Odpowiedz
#2
Jak ma być 100% pod gry to weź kartę Xonar DG/X + 668b
Odpowiedz
#3
A co powiedziałbyś o Kingston HyperX Cloud? Warto dopłacić do nich? Headset byłby jednak sporym ułatwieniem
Odpowiedz
#4
jak 100% pod gry to nie warto, ona są bardziej muzykalne niż stricte pod gry ;)
Odpowiedz
#5
A jeśli chodzi o headsety jest coś warte polecenia w tym przedziale cenowym?
Odpowiedz
#6
Superlux HMC631, praktycznie jako jedyne.
Odpowiedz
#7
Sennheiser HD201 są beznadziejne przy HD681... tak zgaduję bo miałem HD203 + HD681 EVO na raz do odsłuchu.. Nie wiem jak sennheiser jako topowa renomowana firma mogła wypuścić taki badziew jak HD203.. HD201 powinny być jeszcze słabsze:)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.