• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gubiący sensor?
#1
Witam serdecznie,

od pewnego czasu jestem posiadaczem Zowie sensei 310.
Przesiadłem się z zowie Fk1, do tej pory korzystałem z podkładki Zowie G-sr-se blue.
Nastąpiła zmiana z racji że stara podkładka została już dość mocno przybrudzona, wytarta.
Kupiłem Qck+ hyperbeast edition.
Od czasu przesiadki na ową podkładkę mam wrażenie że myszka jest mniej precyzyjna i przy szybszych ruchach czasami nie nadąża.
Czy jest to możliwe czy raczej jest to kwestia iż muszę wyczuć nową podkładkę i przyzwyczaić się do niej?
Odpowiedz
#2
Masz na myśli Steelseries Sensei 310? Zasadniczo na różnokolorowych powierzchniach sensory działają gorzej niż na podkładkach jednolitych, dlatego bezpieczniej jest zawsze wybrać podkładkę jednokolorową, chociaż sensor z S310 nie powinien mieć z tym problemów.
Ja bym mimo wszystko obstawiał problem z przyzwyczajeniem się do ślizgu nowej podkładki.
Odpowiedz
#3
Tak dokładnie chodzi mi o ss sensei310.
Wydawało mi się ze myszka i podkładka tego samego producenta powinna współgrać, jednakże faktycznie qck hyperbeast jest mega kolorowa... dlatego tez się zastanawiam czy to sensor czy brak przyzwyczajenia..
Sam już nie wiem..
Odpowiedz
#4
przetestuj w grze, robiąc szybkie ruchy w poziomie czy sensor zawsze ląduje w tym samym miejscu mniej więcej
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.