• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 gryzonie, która??
#1
Witam

jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech x-748k
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 250, 1000, 2000
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia i wysoka
czułość w Windows: średnia
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Podobne do moich
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 10 cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Dragon Age; Inkwizycja, Diablo III,Wiedźmin - głównie RPG, ale także Battlefield 4, Far Cry 4,
jaką masz obecnie podkładkę: MSI Gaming
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): wszystkich. W tych grach każdy przycisk się przydaje.
twój budżet: 300-350 zł
jaki chwyt stosujesz: Fingertip , a palce na LPM i PPM lekko uniesione,
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):19cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie, ten mi odpowiada
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak.
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Chciałbym, aby był dokładniejszy sensor, lepsze kółko oraz gumowe, dobrej jakości boki.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak.

Zastanawiam się nad:

1. Asus Strix Claw

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...trix-claw/

Pomacałem ją sobie wczoraj W Saturnie:) Fajnie się ją trzyma, choć nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenie, bo wydaje mi się iż palce na LPM i PPM mam praktycznie na samym końcu ale pewnie kwestia przyzwyczajenia, po a4 techu:)
A4 jest chyba trochę dłuższa

2. Zowie FK1

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...zowie-fk1/

tylko tej nie mam gdzie sprawdzić, ale wydaje się być za lekka, choć w teście jak najbardziej pozytywna ocena

3. Logitech G502 Proteus Core

Proszę o jakieś wskazówki i może innej propozycje:)

dziękuje i pozdrawiam
#2
220-240pln średnia cena FK1. 250pln średnia cena Asusa. G502 to prawie 300pln.

W saturnie Asus jest za 300zl, to trochę złodziejstwo:)
#3
Jeśli chodzi o cenę, to i tak pewnie będę zamawiał na internecie:)
Chodzi mi bardziej o pomoc w wyborze, czy ktoś używał ? ma?
#4
jak paluch ma 2cm to nie masz najszczuplejszej dłoni czyli z asusem może być problem z wygodnym trzymaniem kciuka, dobrze sprawdziłeś czy kciuk nie zahacza Ci o przyciski? Jest to bardzo dobra myszka, ale musisz być na 100% pewien, że mieścisz kciuka pod bocznymi przyciskami. Zowie Fk1 podejrzewam, że ułoży CI się w claw -palm, nie wiem czy Ci sięto spodoba. G502 ma bardzo ciasne górne przyciski więc też bym nie zaryzykował jego wyboru. Raczej bym celował w pierwszej kolejności w Kone XTD Optical ewentualnie Logitech g400s. Masz dużą dłoń wiec spokojnie chwycisz je fingerem. Sterowniki dadzą Ci dużo możliwości w rpg - roccat ma nawet tą funkcję easy-shift z której być może skorzystasz. Do tego w obu świetne sensory do FPS i wszystkiego innego.
#5
czy widziałeś gdzie Roccata Kone XTD Optical w Polsce??
#6
w sumie jeśli chodzi o szerokość , to jest to 1,8cm, a 2 2cm na szerokości stawu

tak trzymam mysz w pracy, praktycznie tak samo podczas gry:

http://zapodaj.net/406ed1d666280.jpg.html
#7
jak Ci na tym applu wygodnie to bierz FK1, ale pod warunkiem, że przeżyjesz bez sterowników. Przycisków jest standardowa ilość, bo jak po jedne stronie działają to te po drugiej już nie będą.

kone xtd optical ma być dostępny w okolicach 28.02 np na caseking.pl (wiem, że sklep niemiecki, ale do polski przesyłają ;p) albo na alternate

w zasadzie jak nie grasz w CSa to sensor laserowy z normalnego XTD też by wystarczył w 100%. A multum opcji w sterownikach roccata myślę, że Ci się spodoba.
#8
Trochę poczytałem i xtd w wersji optical rewelacja, niestety brak w Polsce i pewnie nie bedzie ;(
Czy naprawdę żadna myszka podobna do roccata w Polsce nie występuje?

Ta mysz z Apple to tylko do pracy :)
#9
nie ma co się bać z zagranicy kupować. Nawet nie kojarzę kiedy sam lub koledzy coś w PL brali ;). Napisz do casekinga czy potwierdzają, że będzie ta dostawa i najwyższe zaczekasz do lutego. Jak się boisz o gwarancję to powiem Ci, że przesyłka do Niemiec jest tak tania jak w Polsce, a nie słyszałem, żeby ktoś o tym sklepie źle mówił.

domyślam się, że w bf nie grasz na tym hehe
#10
ja to bym Ci polecił mionix avior 7000 który jest jeszcze przez kilkanaście godzin na massdropie - https://www.massdrop.com/r/ZVBMBP , kosztuje jakieś 47$ co jest śmieszną ceną jak na tą myszkę. Co prawda wysyłka jest 12 lutego ale zawsze wszystko dochodzi z tego i najwidoczniej czasem nie naliczą VATU :D (nawet z vatem ciągle jest mega tanio) Nawet dziś doszła do nas z massdropa przesyłka z ninoxem :) . Myszka spełni wszystko w 100%, serio nie bój się zamawiać z zagranicy, to już nie te czasy co kiedyś jak co któraś paczka nie dochodziła ;D


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.