• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPC Gear Endorphy
#1
recenzja - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-endorphy/

ceny - M - 69 zł, L - 99 zł i XL - 149 zł.
Odpowiedz
#2
Warto dopłacać te 50 zł do zowie gtf-x? Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
hmm jak chcesz szybką podkładkę, to imo obecnie te spc są lepszą opcją
Odpowiedz
#4
(03-29-2019, 12:53 PM)Hya napisał(a): hmm jak chcesz szybką podkładkę, to imo obecnie te spc są lepszą opcją

A zowie ma coś na swoją obronę? Jeśli chodzi o gry w jakie bym na niej grał to głównie byłyby to szczelanki i lol :v
Odpowiedz
#5
hmm a jesteś pewien, że pod strzelanki chcesz tak szybką podkładkę?

G-TFX ma trochę inna fakturę powierzchni, bardziej taka szorstka, niektórzy to lubią bo lepiej czuć myszkę, ale minus tego taki, że trzeba strasznie dbać o czystość tego, inaczej po 3-4 miesiącach masz takąusyfioną z białymi śladami od zdartego naskórka na niej, że slizg całkiem się zmienia i muli ;P
Odpowiedz
#6
(04-01-2019, 02:56 PM)Hya napisał(a): hmm a jesteś pewien, że pod strzelanki chcesz tak szybką podkładkę?

G-TFX ma trochę inna fakturę powierzchni, bardziej taka szorstka, niektórzy to lubią bo lepiej czuć myszkę, ale minus tego taki, że trzeba strasznie dbać o czystość tego, inaczej po 3-4 miesiącach masz takąusyfioną z białymi śladami od zdartego naskórka na niej, że slizg całkiem się zmienia i muli ;P

Do tej pory grałem na ss qck i czas na zmianę na coś trochę większego i szybszego bo po paru latach ta podkładka zbytnio nie nadaje się do strzelanek. Poza tym zauważyłem na jakieś stronce że część pro graczy używa zowie g-sr która jest chyba podobnie szybka jak gtf-x. Zresztą, jak i w każdej podkładce to i w tej pewnie też prędkość lekko spadnie po pewnym czasie użytkowania, ale napewno będzie ona większa od tej z qck'a :P
Odpowiedz
#7
(04-02-2019, 04:00 PM)Sajtex napisał(a):
(04-01-2019, 02:56 PM)Hya napisał(a): hmm a jesteś pewien, że pod strzelanki chcesz tak szybką podkładkę?

G-TFX ma trochę inna fakturę powierzchni, bardziej taka szorstka, niektórzy to lubią bo lepiej czuć myszkę, ale minus tego taki, że trzeba strasznie dbać o czystość tego, inaczej po 3-4 miesiącach masz takąusyfioną z białymi śladami od zdartego naskórka na niej, że slizg całkiem się zmienia i muli ;P

Do tej pory grałem na ss qck i czas na zmianę na coś trochę większego i szybszego bo po paru latach ta podkładka zbytnio nie nadaje się do strzelanek. Poza tym zauważyłem na jakieś stronce że część pro graczy używa zowie g-sr która jest chyba podobnie szybka jak gtf-x. Zresztą, jak i w każdej podkładce to i w tej pewnie też prędkość lekko spadnie po pewnym czasie użytkowania, ale napewno będzie ona większa od tej z qck'a :P
Nie i nie, SR jest wolną podkładką, a do strzelanek zazwyczaj wybiera się właśnie wolne (spora część progejmerów gra właśnie na QCK). Nie znaczy to oczywiście, że musisz na siłę brać wolną. Inna sprawa to zużycie podkładki, niezależnie od tego czy jest szybka czy wolna, to z czasem jej ślizg może stać się bardzo nierównomierny, co będzie zauważalnie utrudniać grę.
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Jak chcesz coś szybszego, to na początek dobrą opcją może być DM PAD, będzie na pewno zauważalnie szybsza od twojej obecnej.
Odpowiedz
#8
(04-02-2019, 05:04 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a):
(04-02-2019, 04:00 PM)Sajtex napisał(a):
(04-01-2019, 02:56 PM)Hya napisał(a): hmm a jesteś pewien, że pod strzelanki chcesz tak szybką podkładkę?

G-TFX ma trochę inna fakturę powierzchni, bardziej taka szorstka, niektórzy to lubią bo lepiej czuć myszkę, ale minus tego taki, że trzeba strasznie dbać o czystość tego, inaczej po 3-4 miesiącach masz takąusyfioną z białymi śladami od zdartego naskórka na niej, że slizg całkiem się zmienia i muli ;P

Do tej pory grałem na ss qck i czas na zmianę na coś trochę większego i szybszego bo po paru latach ta podkładka zbytnio nie nadaje się do strzelanek. Poza tym zauważyłem na jakieś stronce że część pro graczy używa zowie g-sr która jest chyba podobnie szybka jak gtf-x. Zresztą, jak i w każdej podkładce to i w tej pewnie też prędkość lekko spadnie po pewnym czasie użytkowania, ale napewno będzie ona większa od tej z qck'a :P
Nie i nie, SR jest wolną podkładką, a do strzelanek zazwyczaj wybiera się właśnie wolne (spora część progejmerów gra właśnie na QCK). Nie znaczy to oczywiście, że musisz na siłę brać wolną. Inna sprawa to zużycie podkładki, niezależnie od tego czy jest szybka czy wolna, to z czasem jej ślizg może stać się bardzo nierównomierny, co będzie zauważalnie utrudniać grę.
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Jak chcesz coś szybszego, to na początek dobrą opcją może być DM PAD, będzie na pewno zauważalnie szybsza od twojej obecnej.


Wow, przeczytałem jej recenzję od was i raczej mnie przekonałeś. Dzięki tobie zaoszczędze (i to dosyć dużo) i nie dokonam złego wyboru :D Wielkie dzięki za pomoc!
Odpowiedz
#9
Dm Pad będzie dobrą opcją, żebyś ogarnął sobie co tak naprawdę potrzebujesz

jak poczujesz, że chcesz coś szybszego od niej to wtedy celuj w Endorphy, jak wolniej to g-sra lub taito 2017 (bardziej żywotna)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.